Do góryWIĘCEJ

  ZGRUPOWANIE CHEERLEADINGU SPORTOWEGO I TAŃCA

Po Wielkim Sukcesie organizacyjnym letnich zgrupowań w latach 2018 – 2020 po raz pierwszy zapraszamy do OSSY w zimę! Powodów przyjazdu jest wiele, ale najważniejszy z nich to BEZPIECZEŃSTWO Tancerzy i Twoich pieniędzy! W przypadku odwołania zgrupowania ze względu na COVID-19 masz 100% gwarancji zwrotu zadatku. Jesteśmy 8 dni w tym samym miejscu, na strzeżonym terenie, mamy do dyspozycji klimatyzowane sale, basen ze strefą rekreacyjną, hotelowe jedzenie i pewność, że nasza kadra to wykształceni i oddani tancerzom specjaliści, zarówno wychowawcy jak i trenerzy. Mając wszystko pod jednym dachem - nie ma szans na zawianie, czy powrót z zajęć podczas mrozu w wilgotnych ubraniach.

Kto?


Aktywni tancerze Akademii Tańca RELIESE, zaprzyjaźnione szkoły taneczne, profesjonalna kadra wychowawcza i trenerska.

Gdzie?


Hotel OSSA**** położony jest w Rawie Mazowieckiej, w otulinie Puszczy Pilickiej. Stał się głównym centrum tańca nowoczesnego zarówno dla obozów, jak i zawodów mistrzowskich. Znakomite położenie, uśmiechnięty personel, dobra kuchnia, świetne sale treningowe – to wszystko powoduje, że korzysta z niego coraz więcej tancerzy.

Kiedy?


10-17.01.2021
przyjazd po godzinie 14, wyjazd do godziny 12

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Hotelu, odwiedź oficjalną stronę:

DLACZEGO MY?

KADRA

Współpracujemy z najlepszymi choreografami i tancerzami. Dzięki temu Akademia należy do Międzynarodowej Federacji Tańca (IDO), Polskiej Federacji Tańca (PFT) oraz Polskiego Związku Sportowego Cheerleadingu (PZSC).

SUKCESY

Nasi instruktorzy i tancerze to wielokrotni Mistrzowie Polski, Europy i Świata. Tytułów Mistrza Europy lub Świata mamy już kilkadziesiąt.

DOŚWIADCZENIE

Na rynku od 1992 roku, ciągła praca z dziećmi i młodzieżą oraz ponad 60 obozów tanecznych. Z roku na rok jesteśmy po prostu coraz lepsi :-)

BEZPIECZEŃSTWO

Gwarantujemy bezpieczeństwo fizyczne uczestników obozu. Nadmiarowo realizujemy wymagania rządowe dotyczące postępowania w czasach epidemii.

  PLANOWANA KADRA

Na obozie spotkasz aktywnych tancerzy Akademii Tańca RELIESE oraz profesjonalną kadrę wychowawczą i trenerską. O Waszą wiedzę na najwyższym poziomie zadbają najlepsi choreografowie i pedagodzy. Piszemy o planowanej kadrze, bo bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu.

WINTER CAMP

Maria
Zajdler

WINTER CAMP

Adrianna
Patłaszyńska

WINTER CAMP

Natalia
Gap

WINTER CAMP

Aneta
Bułka

WINTER CAMP

Anna
Grzmiączka

WINTER CAMP

Dominika
Zielińska

WINTER CAMP

Ewa
Wasilka

WINTER CAMP

Sylwana
Mazur

WINTER CAMP

Leszek
Cichocki

WINTER CAMP

Jasiek
Kosianko

  ATRAKCJE

CO BĘDZIEMY TAŃCZYĆ?


Jazz dance & modern, taniec musicalowy, technika wyrazu scenicznego (zajęcia aktorskie), podstawy tańca klasycznego i akrobatyka. Dla fanów stylu disco dance nasi trenerzy mają coś specjalnego. Poziom i natężenie zajęć dostosowane do poziomu i umiejętności tancerzy, ich wieku i chęci.

CO DLA ZAAWANSOWANYCH?


Dla grup wyczynowych program dostosowany do wydolności tancerzy, jednak pamiętać będziemy również o Waszej regeneracji w wodzie i na świeżym powietrzu, jeśli pogoda na to pozwoli. Waszą wiedzę na najwyższym poziomie poszerzać będą najlepsi Pedagodzy Akademii Tańca RELIESE - Ci, co są z nami zawsze. Jak co roku zapewnimy Wam nowych trenerów w miarę możliwości ich przyjazdów, którzy wycisną z Was siódme poty.

CO POZA TAŃCEM?


Wieczorne konkursy i zabawy, które znasz z ekranu oraz dyskoteki, ognisko i wiele innych tematycznych wieczorów, które pozostaną w Waszych wspomnieniach (i Instagramach) na zawsze.

NOWOŚĆ!!!
ABSOLUTNY HIT dla dzieci i młodzieży, która nie tańczy w grupach formacyjnych i chce z nami pojechać bardziej rekreacyjnie. MUSICALOVE-LOVE SZALEŃSTWA! Każdego dnia nasi musicalowi specjaliści nauczą nasze dzieciaki fragmentu musicalu, który będziemy rejestrować video. Na koniec zimowiska będziemy mogli zaprezentować piękny klubowy MUSICAL jakiego jeszcze nie było! Jedź z nami, skorzystasz i nauczysz się pracy przed kamerą, poznasz co to mikrofon, dowiesz się jak zachować się na scenie, zatańczysz i zaśpiewasz. To okazja, która może się nie powtórzyć. Satysfakcja gwarantowana.


  OPŁATY

Dostosowane do prestiżu, komfortu i programu jednak zapewniamy, że rozsądne i jedne z niższych w Polsce biorąc pod uwagę miejsce, jakość, atrakcje i kadrę. Dla gości z Polski dobra wiadomość - po raz pierwszy zrównujemy cenę obozu dla wszystkich.

CENY


Aktualna cena
to tylko 1990 zł

CO JEST W CENIE?


 • zabezpieczenia anty Covid-19
 • 7 noclegów (8 dni) w pokojach 2/3/4 osobowych Hotelu OSSA**** Congress & SPA
 • śniadania, obiady i kolacje serwowane w restauracjach Hotelu OSSA****
 • w pełni wykwalifikowana opieka pedagogiczna zgodnie z wytycznymi KOiW oraz międzynarodowa Kadra Trenerska
 • materiał zdjęciowy z obozu i film poobozowy (w mediach społecznościowych)
 • podstawowe lekarstwa na stłuczenia, przeziębienia, bóle i przemęczenie
 • dostęp do strefy wellness, sal treningowych, sal rekreacyjnych
 • dodatkowe ubezpieczenie NNW
 • woda na treningi
 • okolicznościowe gadgety klubowe
 • certyfikat ukończenia szkolenia

NIE CZEKAJ


Weź od swojego instruktora deklarację lub wypełnij ją na dole tej strony.

KONTAKTObóz organizowany jest przez Akademię Tańca RELIESE (nazwa rejestrowa Uczniowski Klub Sportowy DUET) z siedzibą w Otwocku, ul. Moniuszki 5, NIP 532-204-39-86.

Nr rachunku bankowego:
46 1140 2004 0000 3102 7915 0548

Zadzwoń lub napisz teraz!
+48 663 601 317
+48 602 522 586
booking@reliese.pl