Do góryWIĘCEJ


  ZGRUPOWANIE CHEERLEADINGU SPORTOWEGO I TAŃCA

W tym roku organizujemy wyjazd nad piękne, polskie morze. Tanecznych inspiracji nie zabraknie. Będziemy mieli wyjątkową okazję tańczyć w salach położonych tuż nad morzem. Wybierzemy się także na plażę, by poćwiczyć w plenerze. Wspólnie, z radością i w zawsze dobrym nastroju. Nasi podopieczni będą udoskonalać kroki taneczne pod okiem świetnych trenerów. Rozbrzmiewać będzie muzyka do klasycznych ćwiczeń baletowych, lirycznych i pełnych emocji rytmów jazz & modern, technik aktorskich, akrobatyki, a także wyrazistego disco dance. Twój Instagram, Facebook i Snapchat rozgrzeją się do czerwoności po wstawieniu zdjęć i filmików, które otrzymasz również od nas. Moc atrakcji przed nami!

  GDZIE REALIZUJEMY PLAN?


Tańczyć będziemy w ośrodku Stoltur położonym w malowniczym Niechorzu (Gmina Rewal). Do dyspozycji mamy bogate zaplecze sportowo – rekreacyjne. W ośrodku będziemy mieli do dyspozycji sale taneczne, pięknie ogrodzony zielony teren, własny basen i sportową infrastrukturę. Mnóstwo aktywności nie pozwoli nudzić się naszym adeptom tańca. Do morza mamy stąd zaledwie 120 metrów. Bez przechodzenia przez ulicę, bezpiecznie i blisko. Będziemy korzystać z uroków piaszczystej plaży, spacerować, rozmawiać, wymieniać się doświadczeniami, uczyć od siebie nawzajem, inspirować, wypoczywać i przede wszystkim tańczyć. Wybierzemy się nad osobliwe, przybrzeżne jezioro Liwia Łuża. Odwiedzimy motylarnię lub gabinet figur woskowych. Wszystko pod okiem trenerów i opiekunów. Nie obejdzie się bez chrztu Neptuna i innych porywających animacji.

  KIEDY?


19-30.08.2021
Zaczynamy w czwartek, kończymy w poniedziałek 12 dni później.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Ośrodku, odwiedź oficjalną stronę w linku poniżej.
Dodatkowe informacje o Gminie znajdziesz klikając w logo Rewal.

DLACZEGO MY?


KADRA


Współpracujemy z najlepszymi choreografami i tancerzami. Dzięki temu Akademia należy do Międzynarodowej Federacji Tańca (IDO), Polskiej Federacji Tańca (PFT) oraz Polskiego Związku Sportowego Cheerleadingu (PZSC).


SUKCESY


Nasi instruktorzy i tancerze to wielokrotni Mistrzowie Polski, Europy i Świata. Tytułów Mistrza Europy lub Świata mamy już kilkadziesiąt.


DOŚWIADCZENIE


Na rynku od 1992 roku, ciągła praca z dziećmi i młodzieżą oraz ponad 60 obozów tanecznych. Z roku na rok jesteśmy po prostu coraz lepsi :-)


BEZPIECZEŃSTWO


Gwarantujemy bezpieczeństwo fizyczne uczestników obozu. Nadmiarowo realizujemy wymagania rządowe dotyczące postępowania w czasach epidemii.


  PLANOWANA KADRA


W Niechorzu spotkamy trenerów, którzy uczą u nas na co dzień, z którymi dobrze się znamy, dzięki którym taniec przeradza się w pasję i być może stanie się waszą profesją. Zaprosimy też wybitnych specjalistów europejskich. Liczymy na przyjazd najlepszych trenerów-choreografów między innymi z Niemiec, Serbii, Rosji czy Bośni, którzy po raz pierwszy odwiedzą polskich tancerzy. To nowa odsłona współpracy międzynarodowej, o której będziemy sukcesywnie informować.

KRAJOWA

SUMMER CAMP

Maria
Zajdler

SUMMER CAMP

Adrianna
Patłaszyńska

SUMMER CAMP

Dariusz
Bujnowski

SUMMER CAMP

Natalia
Gap

SUMMER CAMP

Leszek
Cichocki

SUMMER CAMP

Aneta
Bułka

SUMMER CAMP

Marek
Szczygieł

SUMMER CAMP

Dominika
Zielińska

SUMMER CAMP

Ewa
Wasilka

SUMMER CAMP

Jasiek
Kosianko

SUMMER CAMP

Mateusz
Malec

SUMMER CAMP

Liwia
Larus

MIĘDZYNARODOWA

SUMMER CAMP

Milos
Isailovic

SUMMER CAMP

Tamara
Popović

SUMMER CAMP

Adna
Kujundzic

SUMMER CAMP

Arina
Yakimenko

SUMMER CAMP

Anastasiia
Slobodyan

SUMMER CAMP

Valentina
Wiesener

SUMMER CAMP

SUMMER CAMP

  ATRAKCJE


W salach tanecznych będziemy udoskonalać kroki tańca musicalowego, puścimy wodze fantazji przy rytmach jazz dance & modern, będzie akrobatyka i klasyka. Poczujemy radość i satysfakcję przy akompaniamencie puzonów i klarnetów, harf i altówek, beat-ów i syntezatorów. Każdy znajdzie swoją taneczną przestrzeń, w której poczuje się najlepiej i poczuje pełną korzyść płynącą z tańca. Będziemy się dzielić doświadczeniami i spostrzeżeniami. Wszystko dostosowane do wieku i aktualnego poziomu tancerzy.

INFRASTRUKTURA OŚRODKA


Liczba, wielkość i wyposażenie obiektów sportowych pozwalają na prowadzenie równocześnie wszechstronnych zajęć przez wiele grup. Sale wyłożone są antypoślizgową wykładziną pcv. To nowoczesny i bezpieczny materiał przeznaczony do prowadzenia wszelkich zajęć z zakresu tańca i gimnastyki. Sale są wyposażone w wielkoformatowe lustra oraz sprzęt multimedialny. W razie potrzeby istnieje możliwość ułożenia na podłogach maty do zajęć sportowych typu "puzzle", jak również parkietu do zajęć tanecznych. Pulę uzupełnia sala świetlicowa.

Wyposażenie ośrodka:
- zewnętrzny basen pływacki o wym. 16x8 m,
- dwa boiska do koszykówki,
- boisko do siatkówki ze sztuczną nawierzchnią,
- boisko do siatkówki plażowej,
- plac zabaw dla dzieci,
- wypożyczalnia rowerów.

KONCERT FINAŁOWY


W cenie jest także profesjonalny Koncert Finałowy w przedostatnim dniu zgrupowania. Podczas naszych Koncertów występowali między innymi ROXANA WĘGIEL – zwyciężczyni 1 edycji The Voice of Kids oraz dziecięcej EUROWIZJI. Był z nami MICHAEL DAMESKI – amerykańska gwiazda taneczna, której finałowy show w programie World of Dance oglądało przed telewizorami dwieście milionów sympatyków tańca. Natomiast zimą '21 wystąpił Teatr Tańca JAZGOT.

Kto w tym roku?
Chodzi nam po głowie szalony pomysł organizacji koncertu plenerowego nie tylko dla Rodziców, ale i dla licznie goszczących w Niechorzu wczasowiczów. Aktualnie prowadzimy rozmowy z władzami Niechorza. Trzymajcie kciuki, bardzo chcemy to zrealizować. UWAGA! Wstęp na Koncert dla Rodziców nieodpłatny, a na tancerzy czekać będą niespodzianki.

  OPŁATY

Priorytetem tegorocznej oferty jest pozostawienie ceny z roku 2020. Sytuacja, z jaką wszyscy się spotkaliśmy, brak możliwości pełnej działalności, spowodowały to, że chcemy połączyć komfort pracy, świetną lokalizację z uczciwą ofertą w dobrej cenie. Zachowujemy przy tym prestiż, pełen program i jakość.

CENY


Ceny dla tancerzy Akademii Tańca RELIESE oraz uczestników obozów lato '2020 lub zima '2021 bez względu na klub

Cena promocyjna
2690 zł - przy wpłacie zadatku 700 zł do 15.03.21

2790 zł - przy wpłacie zadatku 700 zł do 30.04.21
2890 zł - przy wpłacie zadatku 700 zł po 01.05.21

Nowi tancerze i goście z innych klubów
2890 zł - przy wpłacie zadatku 700 zł do 15.03.21
2990 zł - przy wpłacie zadatku 700 zł do 30.04.21
3090 zł - przy wpłacie zadatku 700 zł po 01.05.21


Istnieje możliwość dokupienia opcji dojazdowej i powrotnej z i do Warszawy. Cena w zależności od liczby osób zainteresowanych.

CO JEST W CENIE?


  • 11 noclegów (12 dni) w pokojach 3 - 5 osobowych Ośrodka STOLTUR z pełnym węzłem sanitarnym i obsługą,
  • śniadania, obiady i kolacje serwowane w ośrodku,
  • w pełni wykwalifikowana opieka pedagogiczna zgodnie z wytycznymi KOiW,
  • międzynarodowa kadra trenerska,
  • materiał zdjęciowy z obozu i film poobozowy,
  • opiekę medyczną,
  • opiekę ratownika wodnego,
  • dodatkowe ubezpieczenie NNW,
  • gadżety klubowe i konkursowe nagrody.

Uwaga! Ośrodek Stoltur honoruje BONY TURYSTYCZNE!


  GALERIA

Podczas naszych obozów dzieci bardzo rzadko używają komórek. Chyba że do robienia zdjęć :) Po prostu nie ma czasu na nudę. Czas zużywamy na trening, zabawę i regenerację. Zobacz, jak bawiliśmy się podczas poprzednich obozów i imprez.

DIAMOND GROUP


DIAMOND GROUP to specjalny pakiet dodatkowych usług przeznaczony dla ograniczonej grupy uczestników obozu. Zostało jeszcze tylko 10 miejsc, dlatego nie warto zwlekać. Napisz lub zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej i dopisać się do grupy.

W pakiecie DIAMOND zapewniamy:

- dedykowanego grupie DIAMOND fizjoterapeutę,
- 3 masaże indywidualne podczas trwania zgrupowania,
- 2 konsultacje z dietetykiem sportowym (1 grupowa, 1 indywidualna),
- dedykowaną lekcję - choreografię z wybranym (w formie głosowania podczas zgrupowania) choreografem,
- pakiet dedykowanych upominków obozowych,
- 2 spotkania z psychologiem sportowym,
- jeszcze jedną niespodziankę.

Cena pakietu: 850 zł


KONTAKTObóz organizowany jest przez Akademię Tańca RELIESE (nazwa rejestrowa Uczniowski Klub Sportowy DUET) z siedzibą w Otwocku, ul. Moniuszki 5, NIP 532-204-39-86.

Uwaga! Nowy nr rachunku bankowego:
26 1140 2004 0000 3102 8124 8921

Zadzwoń lub napisz teraz!
+48 663 601 317
+48 602 522 586
booking@reliese.pl