Do góryWIĘCEJ

  LETNI OBÓZ TANECZNO-SPORTOWY '2020

Już po raz trzeci zapraszamy do OSSY na największe zgrupowanie jakim jest SUMMER DANCE CAMP OSSA `2020. 100% ocen bardzo dobrych lub celujących, które otrzymaliśmy w ankietach to najlepsza wizytówka pracy i podejścia do przygotowania kolejnego zgrupowania w tym roku.

W związki ze stanem epidemii obowiązującym na terenie Polski przygotowaliśmy rozwiązania bezpieczeństwa, które wykraczają poza obowiązujące wymagania rządowe. Szczegółowe informacje prześlemy zainteresowanym. O przestrzeganie reguł, a także wysoki poziom artystyczny zadba sprawdzona kadra, która pracuje z nami od lat. Hotel też jest gotowy – już go znacie, to miejsce o dużych przestrzeniach, cieszące się zaufaniem środowiska tanecznego.

Co?


Przed Tobą 13 szalonych dni, podczas których wytańczysz się ile chcesz, wrzucisz na luz i odpoczniesz, spędzisz aktywnie czas na konkursach i zabawach, zamieszkasz w fajnych pokojach, odpoczniesz na basenie wewnętrznym, zewnętrznym i specjalnie przygotowanej plaży, a na koniec zatańczysz na Koncercie odbywającym się w tej samej sali co grudniowe Mistrzostwa Świata w Tańcu Nowoczesnym! Moc atrakcji przed nami! Gwarantujemy, że Twój Instagram, Facebook i Snapchat rozgrzeje się do czerwoności po wstawieniu zdjęć i filmików, które od nas otrzymasz.

Gdzie?


Hotel OSSA**** położony jest w Rawie Mazowieckiej, w otulinie Puszczy Pilickiej. Zachwycić nas może nie tylko piękno krajobrazów okolicznych łąk i lasów (dzięki czemu czystość powietrza jest niepowtarzalna), ale również ciekawa okolica obfitująca w wiele niespodzianek przyrodniczych i architektonicznych. To dlatego stał się głównym centrum tańca nowoczesnego zarówno dla obozów, jak i zawodów mistrzowskich. Znakomite położenie, uśmiechnięty personel, dobra kuchnia, extra sale treningowe – to wszystko powoduje, że korzysta z niego coraz więcej tancerzy.

Kiedy?


10-22.08.2020
Zaczynamy w poniedziałek, kończymy w sobotę 13 dni później. Nie może Cię zabraknąć! Wszystkie potrzebne dokumenty zgłoszeniowe oraz informacje o opłatach znajdziesz w dalszej części strony.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Hotelu, odwiedź oficjalną stronę:

DLACZEGO MY?

KADRA

Współpracujemy z najlepszymi choreografami i tancerzami. Dzięki temu Akademia należy do Międzynarodowej Federacji Tańca (IDO) oraz Polskiej Federacji Tańca (PFT).

SUKCESY

Nasi instruktorzy i tancerze to wielokrotni Mistrzowie Polski, Europy i Świata. Tytułów Mistrza Europy lub Świata mamy już 37.

DOŚWIADCZENIE

Od 27 lat na rynku, ciągła praca z dziećmi i młodzieżą oraz ponad 60 obozów tanecznych. Z roku na rok jesteśmy po prostu coraz lepsi :-)

BEZPIECZEŃSTWO

Gwarantujemy bezpieczeństwo fizyczne uczestników obozu. Nadmiarowo realizujemy wymagania rządowe dotyczące postępowania w czasach epidemii.

  PLANOWANA KADRA*

Na obozie spotkasz aktywnych tancerzy Akademii Tańca RELIESE, zaprzyjaźnione szkoły taneczne, profesjonalną kadrę wychowawczą oraz międzynarodową kadrę trenerską. O Waszą wiedzę na najwyższym poziomie zadbają najlepsi choreografowie i pedagodzy. Podczas zajęć będziesz miał okazję poznać zbliżone techniki taneczne, do tych których się uczysz w trakcie roku. Postaw cel, przyjedź i go zrealizuj - miej satysfakcję z osiągniętego progresu. * piszemy o planowanej kadrze, bo bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu. Jeśli loty z któregoś z krajów zostaną wstrzymane lub któryś z instruktorów będzie miał objawy chorobowe, nie weźmie udziału w obozie.

MIĘDZYNARODOWA

tancerz i choreograf ze Słowenii

Jan
Ravnik

jazz, modern / Słowenia

Matevs
Cesen

modern, contemporary - zwycięzca 9 edycji YCD / Włochy

Stefano
Silvino

commercial/jazz, funk & heels, voguing, urban dance / Włochy

Lorenzo
Pignataro

tancerz i choreograf ze Słowenii

Lara
Smolnikar

była choreograf Adrianny Patłaszyńskiej, wspólna praca przyniosła tytuł Mistrza Świata IDO Modern / Francja

Julie
Pecquet

tancerz i choreograf ze Słowenii

Klara
Senica

tancerz i choreograf z Czech

Tomáš
Haas

tancerz i choreograf z Ukrainy

Anastasiya
Slobodyan

KRAJOWA

10-krotna indywidualna Mistrzyni Świata

Adrianna
Patłaszyńska

RELIESE

Anna
Grzmiączka

RELIESE

Jakub
Pursa

RELIESE

Ewa
Wasilka

RELIESE

Aneta
Bułka

RELIESE

Katarzyna
Kubalska

RELIESE

Joanna
Piotrowicz

RELIESE

Maria
Zajdler

RELIESE

Dominika
Zielińska

RELIESE

Leszek
Cichocki

RELIESE

Zuzanna
Kidziak

RELIESE

Krystyna
Górnicka

RELIESE

Marcin
Tylkowski

RELIESE

Dariusz
Bujnowski

  ATRAKCJE

CO BĘDZIEMY TAŃCZYĆ?


Jazz dance & modern, taniec musicalowy, technika wyrazu scenicznego (zajęcia aktorskie), podstawy tańca klasycznego i AKROBATYKA. Dla fanów stylu disco dance nasi trenerzy mają coś specjalnego. Poziom i natężenie zajęć dostosowane do poziomu i umiejętności tancerzy, ich wieku i chęci.

CO POZA TAŃCEM?


Hotel OSSA**** ma przygotowaną specjalną strefę dla dzieci - miasteczko OSSA KIDS. Dzieci znajdą tutaj moc atrakcji. Wiemy, że dzieci kochają robienie zamków na piasku i szaleństwa w wodzie. Na naszym obozie w pełni mogą z tego korzystać, a kiedy zapragną czegoś bardziej szalonego, mamy dla nich plażowy plac zabaw, dmuchany zamek i zjeżdżalnie.

MAŁO? :-)


 • boiska do siatkówki i piłki
 • wieczorne konkursy i zabawy, które znasz z ekranu: Mini Playback Show, Taniec z Gwiazdami, Mam Talent oraz dyskoteki, ognisko i wiele innych tematycznych wieczorów, które pozostaną w Waszych wspomnieniach (i Instagramach) na zawsze!

Poglądowe atrakcje hotelowe

  OPŁATY

Dostosowane do prestiżu, komfortu i programu jednak zapewniamy, że rozsądne i jedne z niższych w Polsce biorąc pod uwagę miejsce, jakość i program.

CENY


2690 zł - przy wpłacie zaliczki 700 zł do 31.05.2020
2790 zł - przy wpłacie zaliczki 700 zł po 31.05.2020

Tancerze RELIESE: rabat 100 zł

CO JEST W CENIE?


 • 12 noclegów (13 dni) w pokojach 3/4 osobowych Hotelu OSSA**** Congress & SPA z pełnym węzłem sanitarnym i obsługą,
 • śniadania, obiady i kolacje serwowane w restauracjach Hotelu OSSA****,
 • w pełni wykwalifikowana opieka pedagogiczna zgodnie z wytycznymi KOiW,
 • międzynarodowa kadra trenerska,
 • materiał zdjęciowy z obozu i film poobozowy,
 • podstawowe lekarstwa na stłuczenia, przeziębienia, bóle i przemęczenie,
 • dostęp do strefy Wellness, OSSA Kids Zone, sal treningowych, sal rekreacyjnych,
 • dodatkowe ubezpieczenie NNW,
 • gadgety klubowe i konkursowe nagrody.

KONCERT FINAŁOWY


Organizacja koncertu finałowego uzależniona jest od obowiązujących przepisów sanitarnych i epidemiologicznych. Na dzień dzisiejszy organizacja koncertu jest niemożliwa, ale będziemy śledzić przepisy.

  GALERIA

Podczas naszych obozów dzieci bardzo rzadko używają komórek. Chyba, że do robienia zdjęć :) Po prostu nie ma czasu na nudę. Czas zużywamy na trening, zabawę i regenerację. Zobacz jak bawiliśmy się podczas poprzednich obozów i imprez.

  OPINIE

Chcemy by z roku na rok nasze obozy były coraz lepsze. Dlatego przeprowadzamy badania wśród uczestników. Prezentujemy wyniki oceny zadowolenia po ostatnim obozie :)

JAK OCENIASZ OBÓZ?

Bardzo fajny
66%
Fajny
31%
OK
3%
Słaby
0%

CZY POLECIŁBYŚ OBÓZ KOLEŻANKOM I KOLEGOM?

Tak
98%
Nie
2%

CZY CHIAŁBYŚ POJECHAĆ Z NAMI NA KOLEJNY OBÓZ?

Tak
100%
Nie
0%

KONTAKTObóz organizowany jest przez Akademię Tańca RELIESE (nazwa rejestrowa Uczniowski Klub Sportowy DUET) z siedzibą w Otwocku, ul. Moniuszki 5, NIP 532-204-39-86.

Nr rachunku bankowego:
46 1140 2004 0000 3102 7915 0548

Możesz także zamówić rozmowę - wystarczy że wpiszesz obok swoje imię i nazwisko oraz telefon. Oddzwonimy i opowiemy o obozie!

Imię i nazwisko
TelefonZadzwoń lub napisz teraz!

+48 663 601 317
+48 602 522 586
booking@reliese.pl