Do góryWIĘCEJ

  LETNI OBÓZ TANECZNO-REKREACYJNY

Ta oferta jest przygotowana specjalnie dla Ciebie! Zapraszamy na niesamowite wydarzenie w Twoim życiu, jakim jest Letni obóz taneczno – rekreacyjny OSSA`2018. Nowy hotel, międzynarodowa kadra i dużo tanecznych emocji gwarantowane! Na szkoleniach będziemy pracować nad kondycją i wytrzymałością. Codziennie minimum 3 treningi - 4,5 godziny zajęć z możliwością zwiększenia, a dla najmłodszych program dopasowany do wieku i zainteresowań. Dla formacji ilość zajęć nie jest ograniczona. Jako jedyna Akademia Tańca w Polsce dbamy również o rozwój mentalny oraz przygotowanie sportowe! Warsztaty oraz treningi przygotują tancerzy do niejednokrotnie stresującej rywalizacji na arenie krajowej i międzynarodowej.

Co?


Przed Tobą 13 szalonych dni, podczas których wytańczysz się ile chcesz, wrzucisz na luz i odpoczniesz, spędzisz aktywnie czas na konkursach i zabawach,, zamieszkasz w fajnych pokojach, odpoczniesz na basenie wewnętrznym, zewnętrznym i specjalnie przygotowanej plaży, a na koniec zatańczysz na Koncercie odbywającym się w tej samej sali co grudniowe Mistrzostwa Świata w Tańcu Nowoczesnym! Moc atrakcji przed nami! Gwarantujemy, że Twój Instagram, Facebook i Snapchat rozgrzeje się do czerwoności po wstawieniu zdjęć i filmików, które od nas otrzymasz.

Gdzie?


Hotel OSSA**** położony jest w Rawie Mazowieckiej, w otulinie Puszczy Pilickiej. Zachwycić nas może nie tylko piękno krajobrazów okolicznych łąk i lasów (dzięki czemu czystość powietrza jest niepowtarzalna), ale również ciekawa okolica obfitująca w wiele niespodzianek przyrodniczych i architektonicznych. To dlatego stał się głównym centrum tańca nowoczesnego zarówno dla obozów, jak i zawodów mistrzowskich. Znakomite położenie, uśmiechnięty personel, dobra kuchnia, extra sale treningowe – to wszystko powoduje, że korzysta z niego coraz więcej tancerzy.

Kiedy?


10-22.08.2018
Obóz odbędzie się w sierpniu 2018 roku, w dniach 10-22. Zaczynamy w piątek, kończymy w środę 13 dni później. Nie może Cię zabraknąć!
Wszystkie potrzebne dokumenty zgłoszeniowe oraz informacje o opłatach znajdziesz w dalszej części strony.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Hotelu, odwiedź oficjalną stronę:

DLACZEGO MY?

LUDZIE

Współpracujemy z najlepszymi choreografami i tancerzami. Dzięki temu Akademia należy do Międzynarodowej Federacji Tańca (IDO) oraz Polskiej Federacji Tańca (PFT).

SUKCESY

Nasi instruktorzy i tancerze to wielokrotni Mistrzowie Polski, Europy i Świata. Tytułów Mistrza Europy lub Świata mamy już 37.

DOŚWIADCZENIE

Ponad 25 lat na rynku, ciągła praca z dziećmi i młodzieżą oraz 60 obozów tanecznych. Z roku na rok jesteśmy po prostu coraz lepsi :-)

BEZPIECZEŃSTWO

Możesz być absolutnie spokojny o bezpieczeństwo Twojego dziecka. Czuwa nad tym kilkunastoosobowa grupa opiekunów. Każdy instruktor ma przeszkolenie medyczne, a jeden jest psychologiem.

  LUDZIE

Na obozie spotkasz aktywnych tancerzy Akademii Tańca RELIESE, zaprzyjaźnione szkoły taneczne, profesjonalną Kadrę wychowawczą oraz międzynarodową Kadrę Trenerską. Poza gośćmi specjalnymi (Hope i Dominick), o Waszą wiedzę na najwyższym poziomie zadbają najlepsi choreografowie i pedagodzy RELIESE, którzy znacie od wielu lat.

Gwiazda tańca z USA. Po raz pierwszy w Polsce!

Roderick
Phifer

Utalentowany tancerz i choreograf z Republiki Południowej Afryki pracujący m.in. w Szwajcarii, Niemczech i Hong Kongu.

Hope
Maimane

Wschodząca gwiazda tańca z USA. Po raz pierwszy w Polsce!

Dominick
Brown

Pedagog baletu i choreograf Akademii Tańca RELIESE.

Maria
Zajdler

Doświadczony choreograf Akademii Tańca RELIESE. Kierownik formacji RELIESE.

Ola
Maliszewska

Dyrektor Generalny Akademii Tańca Reliese, Sędzia Polskiej Federacji.

Leszek
Cichocki

Doświadczony choreograf Akademii Tańca RELIESE, Sędzia Polskiej Federacji Tańca.

Joanna
Piotrowicz

Wielokrotna Mistrzyni Świata. Choreograf i trener RELIESE.

Ada
Patłaszyńska

Doświadczony choreograf i wychowawca Akademii Tańca RELIESE.

Ewa
Wasilka

Doświadczony choreograf i wychowawca Akademii Tańca RELIESE.

Anna
Grzmiączka

Doświadczony choreograf i wychowawca Akademii Tańca RELIESE.

Dominika
Zielińska

Doświadczeni tancerze i choreografowie.

Dariusz Bujnowski
Natlia "LALA" Konarska

Doświadczony choreograf Akademii Tańca RELIESE.

Anna
Michałowska

Doświadczony choreograf Akademii Tańca RELIESE.

Aneta
Bury

... to jeszcze nie koniec listy instruktorów! :-)

  ATRAKCJE

CO BĘDZIEMY TAŃCZYĆ?


Hip hop, disco dance, jazz dance, modern, taniec musicalowy, technika wyrazu scenicznego (zajęcia aktorskie), podstawy tańca klasycznego i NOWOŚĆ - AKROBATYKA oraz STEPOWANIE!

CO POZA TAŃCEM?


Hotel OSSA**** ma przygotowaną specjalną strefę dla dzieci - miasteczko OSSA KIDS. Dzieci znajdą tutaj moc atrakcji. Wiemy, że dzieci kochają robienie zamków na piasku i szaleństwa w wodzie. Na naszym obozie w pełni mogą z tego korzystać, a kiedy zapragną czegoś bardziej szalonego, mamy dla nich plażowy plac zabaw, dmuchany zamek, zjeżdżalnie i kule.

MAŁO? :-)


 • basen zewnętrzny pod opieką ratowników
 • boiska do siatkówki i piłki
 • codzienne wieczorne konkursy i zabawy, które znasz z ekranu: Mini Playback Show, Taniec z Gwiazdami, Mam Talent oraz dyskoteki, ognisko, nauka pieczenia pizzy i wiele innych tematycznych wieczorów, które pozostaną w Waszych wspomnieniach (i Instagramach) na zawsze!

  OPŁATY

Dostosowane do prestiżu, komfortu i programu jednak zapewniamy, że rozsądne i jedne z niższych w Polsce biorąc pod uwagę miejsce, jakość i program.

CENY


RELIESE
Ceny dla tancerzy Akademii RELIESE, po uwzględnieniu dofinansowania UKS DUET:
2190 zł - przy wpłacie zadatku 700 zł do 15.04.18
2290 zł - przy wpłacie zadatku 700 zł do 15.05.18
2390 zł - przy wpłacie zadatku 700 zł po 15.05.18

INNE KLUBY
Ceny tancerzy Studia Taneczno Aktorskiego Warszawa i PERFEKTA Busko Zdrój:
2290 zł - przy wpłacie zadatku 700 zł do 15.04.2018
2390 zł - przy wpłacie zadatku 700 zł do 15.05.2018
2490 zł - przy wpłacie zadatku 700 zł po 15.05.2018

GOŚCIE Z POLSKI
Cena dla tancerzy z pozostałych klubów:
od 2500 zł - prosimy o kontakt indywidualny

CO JEST W CENIE?


 • Autokarowy przejazd z ustalonych miejsc i powrót,
 • 12 noclegów (13 dni) w pokojach 2/3 osobowych Hotelu OSSA**** Congress & SPA z pełnym węzłem sanitarnym i obsługą,
 • śniadania, obiady i kolacje serwowane w restauracjach Hotelu OSSA****,
 • w pełni wykwalifikowana opieka pedagogiczna zgodnie z wytycznymi KOiW,
 • międzynarodowa Kadra Trenerska,
 • materiał zdjęciowy z obozu i film poobozowy,
 • podstawowe lekarstwa na stłuczenia, przeziębienia, bóle i przemęczenie,
 • dostęp do strefy Wellness, OSSA Kids Zone, sal treningowych, sal rekreacyjnych, dodatkowe ubezpieczenie NNW,
 • gadgety klubowe i konkursowe nagrody,
 • profesjonalny Koncert Finałowy w ostatnim dniu zgrupowania (Wstęp dla Rodziców na Koncert Finałowy jest nieodpłatny, a na tancerzy czekać będą liczne niespodzianki, taka organizacja Koncertu to NOWOŚĆ w naszej Akademii).

PROMOCJE? TAK!


A może chcesz skorzystać z niższej ceny? Jest i taka możliwość. JAK? Zachęć do wyjazdu z nami swoją koleżankę/kolegę, którzy nie tańczą w naszej Akademii. Wyjazd każdej osoby nie związanej z Akademią to 5% zniżki dla Ciebie. Nie czekaj, bo liczba miejsc jest ograniczona. Łatwo obliczyć, że 4 poleconych kolegów lub koleżanek to aż 20% zniżki za cały obóz! Zapraszamy!


  GALERIA

Podczas naszych obozów dzieci bardzo rzadko używają komórek. Chyba, że do robienia zdjęć :) Po prostu nie ma czasu na nudę. Czas zużywamy na trening, zabawę i regenerację. Zobacz jak bawiliśmy się podczas zimowego obozu w Piszu (Hotel Jabłoń, styczeń 2018), Mistrzostwach Świata IDO OSSA '2017 (których organizatorem jest nasza Akademia i które są największą imprezą taneczną w Europie) oraz na innych imprezach!

  OPINIE

Chcemy by z roku na rok nasze obozy były coraz lepsze. Dlatego przeprowadzamy anonimowe badania wśród uczestników. Poniżej prezentujemy wyniki oceny zadowolenia po zimowym obozie w Piszu (Hotel Jabłoń, styczeń 2018). Wyniki na podstawie prawie 100 ankiet!

JAK OCENIASZ OBÓZ?

Bardzo fajny
51%
Fajny
43%
OK
6%
Słaby
0%

CZY POLECIŁBYŚ OBÓZ KOLEŻANKOM I KOLEGOM?

Tak
96%
Nie
4%

CZY CHIAŁBYŚ POJECHAĆ Z NAMI NA KOLEJNY OBÓZ?

Tak
100%
Nie
0%

KONTAKT I DOKUMENTYZadzwoń lub napisz teraz!

Elżbieta Kłos
+48 694 430 720
biuro@reliese.pl

Obóz organizowany jest przez Akademię Tańca RELIESE (nazwa rejestrowa Uczniowski Klub Sportowy DUET) z siedzibą w Otwocku, ul. Moniuszki 5, NIP 532-204-39-86.

Możesz także zamówić rozmowę - wystarczy że wpiszesz obok swoje imię i nazwisko oraz telefon. Oddzwonimy i opowiemy o obozie!

Imię i nazwisko
Telefon