Aneta Bułka.jpg

ANETA

BUŁKA

Marta Niemira.JPG

MARTA

NIEMIRA

IMG_20220211_162016.jpg

JOANNA PIOTROWICZ

Agnieszka Cichocka_edited.jpg

AGNIESZKA CICHOCKA

Sylwana Patłaszyńska.jpg

SYLWANA PATŁASZYŃSKA

Marta Wrzeszcz.jpeg

MARTA

WRZESZCZ

Leszek Cichocki.jpg

LESZEK CICHOCKI

Marek Szczygieł.jpg

MAREK SZCZYGIEŁ

Maria Zajdler_edited.jpg

MARIA

ZAJDLER

Paulina Juzwa.jpg

PAULINA

JUZWA

Zuzanna Warszawska_edited.jpg

ZUZANNA WARSZAWSKA

Dominika Zielińska.jpg

DOMINIKA ZIELIŃSKA

Jasiek Kosianko.jpg

JASIEK

KOSIANKO

Ewa Wasilka.jpg

EWA

WASILKA

Aneta Bułka.jpg

ANETA BUŁKA

CHOREOGRAF, TRENER, INSTRUKTOR

TEATR TAŃCA JAZGOT

WTOREK CZWARTEK 20:00-22:00

 

RELIESE JAZGOT JUNIOR

WTOREK CZWARTEK 18:00-20:00

 

RELIESE JUNIOR WARSZAWA

PIĄTEK 17:30-20:30

RELIESE SENIOR WARSZAWA

SOBOTA 09:00-12:00

 

MODERN/CONTEMPORARY POZIOM ŚREDNIOZAAWANSOWANY

PONIEDZIAŁEK ŚRODA 19:00-20:30

 

MODERN/CONTEMPORARY POZIOM ZAAWANSOWANY

PONIEDZIAŁEK ŚRODA 20:30-22:00

AGNIESZKA CICHOCKA

INSTRUKTOR

CHEER POZIOM ŚREDNIOZAAWANSOWANY

WTOREK 19:00-20:00

PIATEK 18:15-19:15

Agnieszka Cichocka_edited.jpg
Leszek Cichocki.jpg

LESZEK CICHOCKI

TRENER

FORMACJA DISCO DANCE

WTOREK 17:30-19:30

CZWARTEK 17:30-20:30

RELIESE SENIOR WARSZAWA

ŚRODA 17:30-19:00

PAULINA JUZWA

INSTRUKTOR

AKROBATYKA 8-12 LAT

PONIEDZIAŁEK 16:00-17:00

 

AKROBATYKA POZIOM POCZĄTKUJĄCY

PONIEDZIAŁEK 17:00-18:00

 

AKROBATYKA POZIOM ŚREDNIOZAAWANSOWANY

PONIEDZIAŁEK 18:00-19:30

Paulina Juzwa.jpg
Jasiek Kosianko.jpg

JASIEK KOSIANKO

TRENER, INSTRUKTOR

RELIESE JUNIOR WARSZAWA

SOBOTA 10:00-11:30

 

RELIESE SENIOR WARSZAWA

PIĄTEK 17:30-19:00

 

JAZZ 12-15 LAT

WTOREK/CZWARTEK 16:30-18:00

MARTA NIEMIRA

INSTRUKTOR

RELIESE KIDS OTWOCK

SOBOTA 9:00-10:30

Marta Niemira.JPG
Sylwana Patłaszyńska.jpg

SYLWANA PATŁASZYŃSKA

INSTRUKTOR

CHEER POZIOM POCZĄTKUJĄCY

CZWARTEK 19:00-20:00

 

TANIEC NOWOCZESNY 14+

CZWARTEK 20:30-22:00

MAREK SZCZYGIEŁ

INSTRUKTOR

MUSICAL 8-12 LAT

CZWARTEK 16:30-18:00

RELIESE KIDS OTWOCK

SOBOTA  KLASYKA  10:30-11:45

SOBOTA  AKROBATYKA  11:45-13:00

Marek Szczygieł.jpg
Zuzanna Warszawska_edited.jpg

ZUZANNA WARSZAWSKA

TRENER, INSTRUKTOR

RELIESE 31+

WTOREK CZWARTEK 20:00-22:00

 

BABY DANCE 4-7 LAT 

PONIEDZIAŁEK 17:30-18:30

ŚRODA 17:00-18:00

 

JAZZ DANCE 8-12 LAT

PONIEDZIAŁEK 18:30-19:30

ŚRODA 18:00-19:00

 

HIGH HEELS 16+

PONIEDZIAŁEK 19:30-20:30

EWA WASILKA

INSTRUKTOR

RELIESE FUTURE

WTOREK/CZWARTEK OTWOCK 19:15-20:30

 

TANIEC NOWOCZESNY OPEN

PONIEDZIAŁEK ŁASKARZEW 18:30-19:30

PONIEDZIAŁEK MACIEJOWICE 17:00-18:00

ŚRODA SULEJÓWEK 18:30-20:00

CZWARTEK CELESTYNÓW 16:00-17:00

 

BABY DANCE 3-6 LAT

WTOREK OTWOCK 16:30-17:30

 

BABY BALET 3-6 LAT

PIĄTEK OTWOCK 16:20-17:20

 

TANIEC NOWOCZESNY 7-12 LAT

WTOREK OTWOCK 17:45-19:00

PIĄTEK OTWOCK 17:30-18:45

 

TANIEC NOWOCZESNY 12+

PIATEK OTWOCK 19:00-20:15

 

BABY MIX

ŚRODA SULEJÓWEK 17:30-18:30

Ewa Wasilka.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
IMG_20220211_162016.jpg

JOANNA PIOTROWICZ

INSTRUKTOR

RELIESE JUNIOR WARSZAWA

SOBOTA 11:30-13:30

 

MARTA WRZESZCZ

INSTRUKTOR

RELIESE JUNIOR WARSZAWA

ŚRODA 19:00-20:30

RELIESE SENIOR WARSZAWA

PIĄTEK 19:00-22:00

 

JAZZ OPEN 

CZWARTEK 20:30-22:00

 

BABY BALET 3-7 LAT

WTOREK 17:00-18:00

 

CHEER POZIOM POCZĄTKUJĄCY

WTOREK 18:00-19:00

Marta Wrzeszcz.jpeg
 
Maria Zajdler_edited.jpg

MARIA ZAJDLER

INSTRUKTOR

RELIESE JUNIOR WARSZAWA

KLASYKA

ŚRODA 17:30-19:00

RELIESE SENIOR WARSZAWA

KLASYKA

ŚRODA 19:00-20:30

 

DOMINIKA ZIELIŃSKA

TRENER, INSTRUKTOR

RELIESE KIDS OTWOCK

ŚRODA 17:00-19:00

PIĄTEK 18:00-21:00

ŚRODA MAŁA GRUPA 19:00-20:45

SOBOTA MAŁA GRUPA 13:00-14:30

 

TANIEC NOWOCZESNY 10+

PONIEDZIAŁEK OTWOCK 19:00-20:15

MODERN & JAZZ DO 8 LAT

PIĄTEK OTWOCK 16:30-17:30

Dominika Zielińska.jpg