sob., 20 sie

|

Jantar

SUMMER DANCE CAMP '22

Nie będzie miejsca na nudę, z nami utrwalisz swoją taneczną wiedzę, poprawisz technikę taneczną i skorzystasz z oferty tanecznej aż 17 choreografów z RPA, Słowenii, Serbii, Niemiec, Bośni i Hercegowiny oraz Polski.

SUMMER DANCE CAMP '22

Czas i lokalizacja

20 sie, 08:00 – 31 sie, 16:00

Jantar, 82-103 Jantar, Polska

O wydarzeniu

JANTAR SUMMER DANCE CAMP Już w poprzednim roku zakochaliśmy się organizacji zgrupowania letniego nad polskim morzem. Nie miało znaczenia czy wieje, pada, czy jest słońce… jod robił swoje, a my trenowaliśmy wiele godzin dziennie. W tym roku jedziemy do miejscowości JANTAR, nasz obiekt położony jest kilka minut spacerem od morza leśnym spacerem, pośród pięknych drzew, a baza noclegowo treningowa równa jest hotelowi 3***. Będzie gdzie potańczyć, pójść na spacer i odpocząć, na terenie ośrodka znajdują się 4 baseny, mała ścianka wspinaczkowa i boiska. Nie będzie miejsca na nudę, z nami utrwalisz swoją taneczną wiedzę, poprawisz technikę taneczną i skorzystasz z oferty tanecznej aż 17 choreografów z RPA, Słowenii, Serbii, Niemiec, Bośni i Hercegowiny oraz Polski.

GDZIE?

JANTAR NAD MORZEM Jantar to nadmorska miejscowość wypoczynkowa w gminie Stegna na Mierzei Wiślanej. Okolica miejscowości to miejsce najbardziej zasobne w bursztyn, miejscowość leży na dawnym Bursztynowym Szlaku. Rokrocznie, w wakacje, odbywają się tutaj Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu. Latem Jantar zamienia się w turystyczny kurort. Odbywa się tutaj wiele imprez, koncertów, turniejów piłki siatkowej i nożnej. Tutejsza plaża jest jedną z najszerszych na polskim wybrzeżu, pokryta żółtym, miałkim piaskiem, oczywiście nadzorowana przez ratowników. Dodatkowo na plaży spotkamy również kolorowe łodzie rybackie.

KIEDY?

20.08-31.08.2022 Czyli 12 niezapomnianych dni spędzonych w pięknym Ośrodku Wypoczynkowym VIVA. W VIVIE znajdziemy wszystko, co będzie nam potrzebne do przeprowadzenia Summer Camp począwszy od pokoi 3 – 5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym usytuowanych w odnowionych w roku 2018 pawilonach mieszkalnych, poprzez pełne wyżywienie, przestronne sale treningowe, mnóstwo zieleni, 4 baseny, 3 boiska, ściankę wspinaczkową i oddalona o 800 metrów piaszczystą plażę.

Więcej informacji - http://summer.reliese.pl