OFERTA ZAJĘĆ TANECZNYCH

Nie tylko nauczymy Cię tańczyć i pozwolimy się świetnie bawić.
Sprawimy, że staniesz się lepszą wersją samej/samego siebie!

Baby Disco

Jeśli Twoje dziecko od rana do wieczora przestawia wszystko w domu, biega z prędkością światła i nie możesz za nim nadążyć to może warto, by zaczęło tańczyć? Mamy coś specjalnego - zapoznaj się z ofertą zajęć baby balet dla dzieci w wieku 3-6 lat!

W trakcie zajęć panuje atmosfera kontrolowanej swobody i nauki poprzez zabawę. Stanowią bardzo dobry wstęp do nauki konkretnego stylu tańca, ponieważ na zajęciach dzieci poznają wszystkie style, a dodatkowo rytmikę. Jeśli masz w domu pociechę o niespożytej energii, to zdecydowanie warto rozważyć zapisanie jej do tej grupy. Nie tylko będzie świetnie się bawiło, ale dodatkowo gwarantujemy, że w dniu zajęć nie będzie miało problemów z zasypianiem ;-)

Każdego uczestnika traktujemy indywidualnie - przed rozpoczęciem zajęć informujemy rodziców, jakich postępów mogą się spodziewać w kolejnych etapach. W momencie uruchomienia grupy ogłaszamy termin pierwszego koncertu dla rodziców. Chcemy w ten sposób stawiać przed sobą i dziećmi cele, a tym samym dodatkowo kształtować ich charaktery, na zasadzie zdrowej, sportowej rywalizacji.

Akademia Tańca RELIESE pozwoli Twojemu dziecku być w centrum tanecznych wydarzeń. Zapewni regularne podróże do świata bajek, niezapomnianych choreografii i najpiękniejszych kompozycji muzycznych.

Wierzymy, że okres od 3 do 6 roku życia to jeden z najważniejszych momentów, w którym budzą się zainteresowania i pasje. Nauka tańca rozwija duszę i umysł - uwrażliwia na piękno muzyki (nie tylko klasycznej), choreografii, gestów czy poruszania się z gracją. Uczestnictwo w zajęciach grupowych wpływa też pozytywnie na rozwój inteligencji emocjonalnej, a sama nauka choreografii i pojęć tanecznych - pamięci i koncentracji.

Poza rozwojem duszy i umysłu, zajęcia rozwijają też ciało – prawidłową postawę, poczucie rytmu, przygotowanie mięśniowe i właściwą dla danego wieku koordynację ruchową Twoje dziecko uzyska niejako przy okazji.

Zajęcia prowadzone są przez tancerzy z przygotowaniem pedagogicznym. Nie lubimy się chwalić, ale to wydaje nam się istotne – w RELIESE każdy instruktor ma na swoim koncie co najmniej jeden tytuł Mistrza Polski, a często Świata.

Ofertę kierujemy do dzieci, które zaczynają swoją przygodę z tańcem oraz do tych, które już tańczyły. Chcesz, by Twoje dziecko do nas dołączyło? Zadzwoń jeszcze dziś! Umówmy się na rozmowę o niezwykłej przygodzie, która może zmienić jego życie!biuro@reliese.pl     694-430-720

Uczymy w Warszawie, Otwocku, Józefowie, Mińsku Mazowieckim i innych miejscowościach. Tagi: taniec nowoczesny Warszawa, nauka tańca Warszawa, lekcje tańca Warszawa, szkoła tańca Warszawa.

Polityka prywatności
DO GÓRY