OFERTA ZAJĘĆ TANECZNYCH

Nie tylko nauczymy Cię tańczyć i pozwolimy się świetnie bawić.
Sprawimy, że staniesz się lepszą wersją samej/samego siebie!

Baby Balet

Jeżeli wydaje Ci się, że Twoja córka jest bardziej wrażliwa niż jej rówieśnicy, lubi muzykę, a w trakcie oglądania kreskówek rozmarzona uśmiecha się na widok pięknie poruszających się w tańcu księżniczek, to jest spora szansa, że te zajęcia są dla niej!

Akademia Tańca RELIESE pozwoli jej być w centrum tanecznych wydarzeń i samej brać w nich udział. Zapewni regularne podróże do świata bajek, niezapomnianych choreografii i najpiękniejszych kompozycji muzycznych – przez Czajkowskiego, Strawińskiego, Ravela, aż po najpopularniejsze utwory z ponadczasowych kreskówek Disneya.Wierzymy, że okres od 3 do 6 roku życia to jeden z najważniejszych momentów, w którym budzą się zainteresowania i pasje. Nauka baletu rozwija duszę i umysł - uwrażliwia na piękno muzyki (nie tylko klasycznej), choreografii, gestów, gry aktorskiej, dykcji, poruszania się z gracją i wielu innych nieodzownych elementów kultury wysokiej. Uczestnictwo w zajęciach grupowych wpływa też pozytywnie na rozwój inteligencji emocjonalnej, a sama nauka choreografii i pojęć tanecznych - pamięci i koncentracji.

Jeśli w przyszłości dziecko wybierze inny styl tańca, szybko odkryje, że balet był bardzo dobrym pomysłem na rozpoczęcie tanecznej przygody. Poza rozwojem duszy i umysłu, rozwija też bowiem ciało – prawidłową postawę, poczucie rytmu, przygotowanie mięśniowe i właściwą dla danego wieku. Koordynację ruchową Twoja córka uzyska niejako przy okazji.

A jeśli zdecyduje, że balet jest jej życiową drogą – zapewnimy warunki rozwoju pozwalające nie tylko na rywalizację z najlepszymi podczas zawodów tanecznych, ale także aplikowanie – bez kompleksów – do czołowych teatrów baletowych Europy i Świata.

W trakcie zajęć panuje atmosfera kontrolowanej swobody i nauki poprzez zabawę. Każdą uczestniczkę traktujemy indywidualnie - przed rozpoczęciem zajęć informujemy rodziców, jakich postępów mogą się spodziewać w kolejnych etapach. W momencie uruchomienia grupy ogłaszamy termin pierwszego koncertu dla rodziców. Chcemy w ten sposób stawiać przed sobą i dziećmi cele, a tym samym dodatkowo kształtować ich charaktery, na zasadzie zdrowej, sportowej rywalizacji.
Zajęcia prowadzone są przez tancerzy z przygotowaniem pedagogicznym. Nie lubimy się chwalić, ale to wydaje nam się istotne – w RELIESE każdy instruktor ma na swoim koncie co najmniej jeden tytuł Mistrza Polski, a często Świata.

Ofertę kierujemy do dzieci, które zaczynają swoją przygodę z tańcem oraz do tych, które już tańczyły. Chcesz, by Twoja córka do nas dołączyła? Zadzwoń jeszcze dziś! Umówmy się na rozmowę o niezwykłej przygodzie, która może zmienić jej życie!biuro@reliese.pl     694-430-720

Uczymy w Warszawie, Otwocku, Józefowie, Mińsku Mazowieckim i innych miejscowościach. Tagi: taniec nowoczesny Warszawa, nauka tańca Warszawa, lekcje tańca Warszawa, szkoła tańca Warszawa.

Polityka prywatności
DO GÓRY