AKADEMIA TAŃCA RELIESE

Kochamy taniec, tworzymy mistrzów. Od 25 lat szkolimy pewnych
siebie i świadomych tancerzy, którzy osiągają spektakularne sukcesy w życiu i na parkiecie.

Dominika Zielińska

Instruktor tańca nowoczesnego w Akademii Tańca Reliese. Od 11 lat związana z Reliese Dance Family, wcześniej jako tancerka mistrzowskich formacji, teraz "po drugiej stronie mocy".

Pełna pasji oraz miłości do dzieci - największą satysfakcję daje jej obserwowanie rozwoju swoich podopiecznych oraz osiąganie tego, co dla innych jest "niemożliwe". Każde marzenie zamienia w cel, a cele urzeczywistnia.

Konsekwentnie uczy nie tylko tańca, ale też dyscypliny na zajęciach - "kiedy jest czas na zabawę to się bawimy, jednak kiedy poznajemy nowe kroki czy elementy, pracujemy w pełnej ciszy i koncentacji" - mówi Dominika.

Dzięki młodemu wiekowi doskonale wie, jak dotrzeć do każdego dziecka, szczególnie do "rozrabiaków", gdyż sama określa tak siebie gdy wspomina swoje pierwsze kroki na sali tanecznej.  Wyznaje zasadę, że jeśli się nie rozwijasz, to się cofasz. Dlatego uczestniczy w wielu szkoleniach, nie tylko dotyczących tańca. Uważa, że stanie w miejscu i opór przed rozwojem to jeden z najczęściej popełnianych błędów. Nic nie jest w stanie nas tyle nauczyć co kolejna próba - nawet gdyby miała zakończyć się niepowodzeniem.

Atmosfera na zajęciach jest dla niej najważniejsza: "relacje wewnątrzgrupowe są dla mnie niezwykle ważne. jeżeli jesteśmy się wsród zaprzyjaźnionych ludzi - kilkakrotnie wzrasta tempo własnego rozwoju oraz rozwoju grupy" - podkreśla. Zapraszamy na zajęcia do Dominiki!biuro@reliese.pl     694-430-720

Uczymy w Warszawie, Otwocku, Józefowie, Mińsku Mazowieckim i innych miejscowościach. Tagi: taniec nowoczesny Warszawa, nauka tańca Warszawa, lekcje tańca Warszawa, szkoła tańca Warszawa.

Polityka prywatności
DO GÓRY