AKADEMIA TAŃCA RELIESE

Kochamy taniec, tworzymy mistrzów. Od 25 lat szkolimy pewnych
siebie i świadomych tancerzy, którzy osiągają spektakularne sukcesy w życiu i na parkiecie.

Aleksandra Maliszewska

Wychowanka Akademii Tańca Reliese,  tancerka, choreograf młodego pokolenia.
Kierownik ds. formacji RELIESE.
Z tańcem związana od dzieciństwa - rozpoczynała w Markach, następnie w Warszawie. W roku 2009 związała swe taneczne życie z naszą Akademią.

Wielokrotna Mistrzyni Polski, finalistka Mistrzostw Europy i Świata, pomimo młodego wieku doświadczenia tanecznego pozazdrościć Oli może wielu instruktorów, szkoliła się zarówno w Polsce jaki i w USA u wybitnych instrutktorów: Jazz, Contemporary /Modern, Taniec współczesny & Taniec klasyczny.

Pierwszy sukces trenerski piętnastoletniej Oli przekuła w złoto Kamila Cichocka zdobywając PUCHAR ŚWIATA disco dance dzieci do lat 7- ocierająć łzy przy śpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego Aleksandra  mówi głośno i wprost - "to był pierwszy i nie ostatni raz.".

Aktualnie jej soliści i duety to część Kadry Narodowej IDO Polska. Debiutując jako choreograf mistrzowskich formacji Reliese zdobywa złoto Mistrzostw Polski w stylu jazzowym w roku 2017.

Wielbicielka tego, co nieznane i nieodkryte, głodna kreatywnych rozwiązań, których skuteczność sprawdza na sobie samej tańcząc własne choreografie w kategoriach solowych Mistrzostw Polski, Europy i Świata jako reprezentantka Polski

Ola chętnie zmaga się z wyzwaniami, które turniejów i medali nie dotyczą. W roku 2015 jej choreografia otwiera najwieksze mentalne wydarzenie w Polsce - ŻYCIE BEZ OGRANICZEŃ, na stadionie w Poznaniu dla 25.000 osób. Zapraszamy na zajęcia Oli - młodość połączona z doświadczeniem to mieszanka nie tylko wybuchowa, ale i gwarantująca sukces.biuro@reliese.pl     694-430-720

Uczymy w Warszawie, Otwocku, Józefowie, Mińsku Mazowieckim i innych miejscowościach. Tagi: taniec nowoczesny Warszawa, nauka tańca Warszawa, lekcje tańca Warszawa, szkoła tańca Warszawa.

Polityka prywatności
DO GÓRY