AKADEMIA TAŃCA RELIESE

Kochamy taniec, tworzymy mistrzów. Od 25 lat szkolimy pewnych
siebie i świadomych tancerzy, którzy osiągają spektakularne sukcesy w życiu i na parkiecie.

Igor Leonik

Tancerz, instruktor i choreograf. Ścisły półfinalista 7-mej edycji rozrywkowego talent show "You Can Dance - Po Prostu Tańcz!". Od 6 lat instruktor taneczny w wielu polskich szkołach tańca, na licznych warsztatach i obozach tanecznych. Swoją Przygodę z tańcem zaczął w wieku 12 lat. Na swoim koncie posiada wiele tytułów Mistrza Polski, Europy i Świata w technikach jazz i modern. Stypendysta Prezydenta miasta Siedlce na rok 2010.

Autor spektaklu stypendialnego "'Cena Pasji". Specjalizuje się w technikach contemporary i jazz. Jego ruch jest świeży i niepodyktowany żadnymi barierami. Nie lubi się ograniczać, a jego taniec jest odzwierciedleniem jego kreatywności. Zajęcia z nim sprawiają wielka przyjemność ludziom, którzy lubią interpretować świat i życie codzienne poprzez sztukę. Szkolił się u takich choreografów jak: Genevieve Dorion Coupal, Mariusz Olszewski, Kasia Kizior, Karolina Kroczak, Thierry Verger, Michał Piróg, Tina Landon, Matthew Tseng, Grzegorz Pańtak, Joanna Woszczyńska oraz Blake Mcgrath. Współpracował z wieloma tancerzami, reżyserami i teatrami w Polsce.

Twierdzi, że nawet nieskoordynowane ruchy mogą stać się początkiem inspirującej choreografii.

Zapraszamy na zajęcia do Igora.biuro@reliese.pl     694-430-720

Uczymy w Warszawie, Otwocku, Józefowie, Mińsku Mazowieckim i innych miejscowościach. Tagi: taniec nowoczesny Warszawa, nauka tańca Warszawa, lekcje tańca Warszawa, szkoła tańca Warszawa.

Polityka prywatności
DO GÓRY