AKADEMIA TAŃCA RELIESE

Kochamy taniec, tworzymy mistrzów. Od 25 lat szkolimy pewnych
siebie i świadomych tancerzy, którzy osiągają spektakularne sukcesy w życiu i na parkiecie.

Joanna Piotrowicz

Z wykształcenia i z wyboru licencjonowany instruktor tańca oraz sędzina Polskiej Federacji Tańca.

Z tańcem związana od 4 roku życia – początkowo jako tancerz, a od 18 lat również jako trener. Obecnie choreograf w Akademii Tańca Reliese.

Specjalizuje się w Jazzie oraz Modernie.  Potrafi skutecznie dostosować artystyczne wizje do wymogów i przepisów tańca turniejowego, a stworzone przez nią choreografie w ciągu ostatnich lat zyskały duże uznanie w oczach jurorów nie tylko na krajowych, ale również na międzynarodowych parkietach ( kilkadziesiąt medali zdobytych zarówno na Krajowych i Światowych Mistrzostwach IDO).

Wyróżnia ją profesjonalizm i metodyka pracy. Dużo wymaga od siebie i tancerzy. Nie oczekuje od podopiecznych poklasku i uwielbienia, lecz ukierunkowania na osiągnięcie celu i świadomego podejścia do tańca. Zwraca szczególna uwagą na indywidualne predyspozycje tancerzy i umiejętnie je wykorzystuje do stworzenia niepowtarzalnego efektu scenicznego. Zajęcia z nią są trudne, bardzo efektywne i ogromnie satysfakcjonujące. biuro@reliese.pl     694-430-720

Uczymy w Warszawie, Otwocku, Józefowie, Mińsku Mazowieckim i innych miejscowościach. Tagi: taniec nowoczesny Warszawa, nauka tańca Warszawa, lekcje tańca Warszawa, szkoła tańca Warszawa.

Polityka prywatności
DO GÓRY