AKADEMIA TAŃCA RELIESE

Kochamy taniec, tworzymy mistrzów. Od 25 lat szkolimy pewnych
siebie i świadomych tancerzy, którzy osiągają spektakularne sukcesy w życiu i na parkiecie.

Leszek Cichocki

LC, Lisica, Disco King, Złoty Trener. Nie ma tancerza który powie: "Nie znam typa" :-)

Leszek Cichocki, niekwestionowany król Disco Dance w Polsce. Trener i choreograf aktualnych Mistrzów Polski w kategorii wiekowej Dorosłych. Członek Zarządu i sędzia I kategorii Polskiej Federacji Tańca, wykwalifikowany pedagog.

Jego choreografie wyniosły na szczyt tancerzy w kategoriach solowych, duetach, małych grupach i formacjach.

Zacznijmy od początku. Dzieciństwo Leszka to taniec przez duże T. Jego taneczna przygoda wystartowała w wieku 7 lat. Jak to pierwszy trener powiedział - muzyka mu nie przeszkadza, ale może coś z niego będzie. I proszę - wyszło całkiem nieźle. Posiada najwyższą klasę taneczną w Polsce A – styl standardowy i najwyższą klasę taneczną na świecie S – styl latynoamerykański.

W tańcu nowoczesnym kilkukrotny Mistrz Polski. Szkoląc się u najlepszych tancerzy w Polsce i na Świecie przez 17 lat szlifował swój warsztat aby jak najlepiej być przygotowanym do przygody z tańcem na salach tanecznych.

W roku 2008 choreografia Leszka oraz jego podopieczni Katarzyna Rynkiewicz i Dariusz Bujnowski zdobywają tytuł Mistrza Świata. Ma również swój udział w zdobyciu dwóch tytułów Mistrza Świata przez małą grupę RELIESE JUNIOR ONE OTWOCK. W latach 2008 -2009 wprowadza na podium Mistrzostw Świata również Jakuba Pursę który zdobył brązowy medal w kategorii juniorów. Można by tak wymieniać bez końca… Ostatnie 3 lata pokazały że powrót dorosłych grup RELIESE Team FAMA to sukces za sukcesem. Juniorzy i seniorzy zdobywają grad złotych medali w kosmicznym tempie.

Tak jak trener LC są pełni energii i dynamiki, głodni sukcesu i emocji związanych z tańcem. Miłość do tego co się robi i radość która płynie jest dowodem że warto być na salach gdzie trenujemy Disco Dance.

Dla Leszka nie ma rzeczy niemożliwych. Zawsze powtarza, że praca to przyjemność, radość i satysfakcja. Uwielbia uczyć ludzi tego fantastycznego stylu tańca i szkolić kolejne pokolenia aby tańcząc wciąż się rozwijali. Ma na swoim koncie wielu wychowanków, którzy aktualnie są już samodzielnymi trenerami, choreografami, sędziują turnieje i maja własne szkoły tańca. Ciągły rozwój nad samym sobą sprawia że każdy trening z LC jest niezapomnianym wydarzeniem. Przekonaj się i dołącz do tanecznej rodziny RELIESE!biuro@reliese.pl     694-430-720

Uczymy w Warszawie, Otwocku, Józefowie, Mińsku Mazowieckim i innych miejscowościach. Tagi: taniec nowoczesny Warszawa, nauka tańca Warszawa, lekcje tańca Warszawa, szkoła tańca Warszawa.

Polityka prywatności
DO GÓRY