OFERTA ZAJĘĆ TANECZNYCH

Nie tylko nauczymy Cię tańczyć i pozwolimy się świetnie bawić.
Sprawimy, że staniesz się lepszą wersją samej/samego siebie!

Jak uczymy?

Jeżeli szukasz miejsca, w którym Ty lub Twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje taneczne pasje, to dobrze trafiłeś! Akademia Tańca RELIESE (do niedawna UKS DUET) od ponad 25 lat oferuje edukację taneczną dla wszystkich grup wiekowych i poziomów zaawansowania. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tańcem, czy zdążyłeś się już zauroczyć tanecznym parkietem.

Dzięki nam znajdziesz się w centrum tanecznych wydarzeń. Zapewniamy regularne i ekscytujące podróże do świata niezapomnianych choreografii i najpiękniejszych kompozycji muzycznych –  od Piotra Czajkowskiego, przez Rihannę i Jaya-Z do Michaela Jacksona i Beyonce.
Wierzymy, że taniec uwrażliwia na piękno muzyki, choreografii, gestów, gry aktorskiej, dykcji, poruszania się z gracją i wielu innych nieodzownych elementów codziennego życia.             Uczestnictwo w zajęciach wpływa też pozytywnie na rozwój inteligencji emocjonalnej, a sama nauka choreografii i pojęć tanecznych - pamięci i koncentracji.


Poza rozwojem duszy i umysłu, taniec rozwija też ciało – prawidłową postawę, poczucie rytmu, przygotowanie mięśniowe i właściwą dla danego wieku koordynację ruchową uzyskasz niejako przy okazji.

Nie lubimy się chwalić, ale to wydaje nam się istotne - w RELIESE każdy instruktor ma na swoim koncie co najmniej jeden tytuł mistrzowski. Łącznie nasi tancerze i instruktorzy zdobyli 138 tytułów Mistrzów Polski i 30 tytułów Mistrzów Świata, co pozwoliło nam uplasować się na 2. pozycji w klasyfikacji wszechczasów polskich klubów tanecznych. Najlepszym tancerzom co roku przyznajemy atrakcyjne stypendia.Brzmi ciekawie? Zadzwoń jeszcze dziś! Umówmy się na rozmowę o niezwykłej przygodzie, która może zmienić życie Twoje lub Twojego dziecka!

 
Informacje i zapisy:
ELŻBIETA KŁOS
tel. 694 430 720
biuro@reliese.pl


biuro@reliese.pl     694-430-720

Uczymy w Warszawie, Otwocku, Józefowie, Mińsku Mazowieckim i innych miejscowościach. Tagi: taniec nowoczesny Warszawa, nauka tańca Warszawa, lekcje tańca Warszawa, szkoła tańca Warszawa.

Polityka prywatności
DO GÓRY