PORADNIK TANECZNY

Pytania, na które warto odpowiedzieć
przed zapisaniem dziecka na zajęcia.

Dekalog trenera

DEKALOG TRENERA

I.Kochaj taniec i swoją pracę. Zawsze i wszędzie propaguj idee tańca.

II.Trenuj tancerzy, z pełnym zaangażowaniem, używając całej swojej wiedzy. Bądź cierpliwy, konsekwentny i odpowiedzialny. Zarażaj tancerzy pasją tańczenia i dąż, aby być dla nich mistrzem.

III.Pogłębiaj stale swoją wiedzę o tańcu, doskonal swój warsztat taneczny i metody nauczania w różnych grupach wiekowych i na różnych poziomach zaawansowania.

IV.Bądź szczery wobec tancerzy,  co do ich umiejętności i możliwości rozwoju.

V.Nie różnicuj tancerzy z żadnych względów, nie przekreślaj ich możliwości, nie szerz intryg i nie manipuluj podopiecznymi.

VI.Szanuj tancerzy i rodziców, współpracuj z nimi na płaszczyźnie partnerskiej. Dla tancerzy bądź trenerem i wychowawcą.

VII.Pamiętaj, że podczas sędziowania nie jesteś trenerem.

VIII.Reprezentuj wysoki poziom moralny, bądź wzorem postępowania i zachowania, dbaj również o swój wizerunek. Bądź odpowiedzialny za to jakie wartości wpajasz młodzieży.

IX.Dla dobra tancerzy (zgodnie z zasadą, że nikt nie jest alfą i omegą) współpracuj z innymi trenerami poprzez wymianę doświadczeń. Nie zapominaj o potrzebie ogólnego rozwoju fizycznego i moralnego tancerza.

X.Nie rozpowszechniaj negatywnych informacji o innych trenerach, sędziach.biuro@reliese.pl     694-430-720

Uczymy w Warszawie, Otwocku, Józefowie, Mińsku Mazowieckim i innych miejscowościach. Tagi: taniec nowoczesny Warszawa, nauka tańca Warszawa, lekcje tańca Warszawa, szkoła tańca Warszawa.

Polityka prywatności
DO GÓRY