PORADNIK TANECZNY

Pytania, na które warto odpowiedzieć
przed zapisaniem dziecka na zajęcia.

Chcę być jeszcze lepszy:)

Podoba Wam się z pewnością to co robicie.

Taniec stał  się Waszym Hobby i chcecie się dalej rozwijać i bawić? zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami, z pewnością pomogą one Wam rozwijać się w nieskończoność.

GRUPY KLUBOWE
Regularne uczęszczanie na zajęcia taneczne jest najlepszym sposobem nauki tańca. Zajęcia grupowe mają określony program i charakteryzuje je pewna ciągłość. Dużą zaletą tych zajęć jest integracja z grupą, pozyskiwanie umiejętności pracy zespołowej, nauka odpowiedzialności za grupę.

ZAJĘCIA JEDNORAZOWE
Uczysz się po południu? W pracy druga zmiana? Rozpoczęły się zajęcia, a nie wiesz jaki styl chcesz tańczyć? Skorzystaj z możliwości wykupienia lekcji jednorazowo, pójdź do różnych trenerów i zdecyduj, który styl jest dla Ciebie najbardziej bliski. Nie muszisz ryzykować swoich pieniędzy, masz prawo wyboru.

LEKCJE INDYWIDUALNE
To najbardziej efektywny sposób nauki tańca. Instruktor poświęca uwagę tylko Tobie, poprawia błędy, tłumaczy przebieg ruchu. Podczas lekcji indywidualnych poprawiasz swoją technikę, pracujesz nad brakami i błędami, poznajesz nowe kroki, a niekiedy choreografie. To spory wydatek, ale w wiedzy zwraca się wielokrotnie.

WARSZTATY
Popularność tańca spowodowała wielkie zainteresowanie warsztatmi tanecznymi. Na większości z nich są podziały na stopnie zaawansowania, dla początkujących, średnio zaawansowancyh i zaawansowancyh. Warsztaty to "pigułka" wiedzy - wiele godzin przez kilka dni, warto korzystać z tej formy pogłębiania wiedzy. Zapytaj swojego trenera, jakie warsztaty może polecić, jaki poziom zaawansowania prezentujesz.

LETNIE i ZIMOWE SZKOLENIA TANECZNE 
Wyjazdy na takie zgrupowania to zdecydowanie najtrafniejszy wybów. Wyobraź sobie, że w trakcie 12 dni zgłębiasz wiedzę jaką w trakcie roku pozyskujesz przez 5 miesięcy! Niemożliwe? Policz ilość treningów, godzin i frekwencję. Różnorodność zajęć, ich intensywność oraz zmiana klimatu - to wszytko powoduje, że stajesz się lepszym tancerzem. Pamiętaj, że zaawnsowani tancerze zawsze biorą udział w takich zgrupowaniach, to o czymś świadczy.

IMPREZY
W wielu klubach organizowane są wieczory tematyczne - salsy, hip hopu czy belly dance. Dowiedz się, gdzie najbliżej swojego miejsca zamieszkania możesz doskonalić swój warsztat w formie zabawy, a może w Twojej szkole tańca są organizowane takie wieczory? Warto skorzystać.

VIDEO
Jeszcze jedną możliwość dają płyty DVD wydawane przez najlepszych instruktorów. Pozwalają one poznać kombinacje kroków, które są szczegółowo i powoli pokazywane i omawiane. Spośród wielu kaset można wybrać odpowiedni poziom i styl tańca. Nauka tańca z kasety może być bardzo pomocna w rozwijaniu swoich umiejętności, ale warto skonsultować się z instruktorem podczas lekcji indywidulanych, aby nie utrwalać złych nawyków.biuro@reliese.pl     694-430-720

Uczymy w Warszawie, Otwocku, Józefowie, Mińsku Mazowieckim i innych miejscowościach. Tagi: taniec nowoczesny Warszawa, nauka tańca Warszawa, lekcje tańca Warszawa, szkoła tańca Warszawa.

Polityka prywatności
DO GÓRY