AKADEMIA TAŃCA RELIESE

Kochamy taniec, tworzymy mistrzów. Od 25 lat szkolimy pewnych
siebie i świadomych tancerzy, którzy osiągają spektakularne sukcesy w życiu i na parkiecie.

Reliese Dance Company

Grupa RELIESE DANCE COMPANY to MISTRZOWIE ŚWIATA`2013 FORMACJI JAZZ DANCE DOROSŁYCH.

Grupa powstała w 2009 roku z tancerzy rocznika 1994, którzy przeszli z grupy "złotych" juniorów oraz starszych tancerzy Reliese Team Senior. Tańczą jazz dance, modern, disco dance. Aktualnie to grupa młodych, uzdolnionych ludzi którzy spotykając się w RELIESE wspólnie uwierzyli w SUKCES i potrafili zrealizować swoje marzenia.

HISTORIA zespołu z lat 2009-2012

Wielokrotni i aktualni Mistrzowie Polski formacji disco dance (2007-2010). Jako pierwsza Polska formacja taneczna przerwali niepodzielne, wieloletnie królowanie warszawskiej formacji V2 Agustina Egurroli -  pokonując dwukrotnie (2007-2008) niekwestionowanych Mistrzów.

Brązowi medaliści Mistrzostw Świata`2010 disco dance, vice Mistrzowie Świata formacji modern.

W roku 2011 nie pozostawiają złudzeń krajowej konkurencji - podczas Mistrzostw Polski modern,ballet & jazz dance wygrywają wszystkie 11 kategorii dorosłych, w których biorą udział. Warto dodać, że żaden inny zespół w Polsce nie dokonał takiego wyczynu w przeszłości!

W roku 2017 nie pozostawiają złudzeń i wygrywają wszystkie kategorie w jakich startowali, są aktualnymi Mistrzami Polski grup jazz dance, modern, a także show dance!

Wielu tancerzy RDC stanowi trzon naszej kadry trenerskiej.

Trenerzy/choreografowie: Adrianna Patłaszyńska, Maria Zajdler, Joanna Piotrowicz

Grupa o charakterze "zamkniętym" - możliwość dołączenia do grupy, wyłącznie po przesłuchaniach. Masz doświadczenie taneczne? spróbuj swoich sił w RDC - tu na prawdę uczą jak tańczyć, a nie tylko tańczyć.biuro@reliese.pl     694-430-720

Uczymy w Warszawie, Otwocku, Józefowie, Mińsku Mazowieckim i innych miejscowościach. Tagi: taniec nowoczesny Warszawa, nauka tańca Warszawa, lekcje tańca Warszawa, szkoła tańca Warszawa.

Polityka prywatności
DO GÓRY