MISTRZOWSKIE FORMACJE RELIESE

Przyjdź na casting i dołącz do elitarnych zespołów tanecznych RELIESE!
To ścisła światowa czołówka, zdobywcy złotych medali na mistrzostwach świata!

Reliese Team Junior one

Formacja RELIESE TEAM JUNIOR ONE to grupa niebywale uzdolnionych tancerzy, którzy na swoim koncie mają wszystko, co na wiek juniorów mogli zdobyć. Grupa o charakterze "zamkniętym" - aby dołączyć do grupy, należy przejść przesłuchania.

  • Mistrzowie Polski Disco Dance 2008, 2009, Mistrzowie Europy i Świata`2009.
  • W grudniu 2008 po raz pierwszy biorą udział w zawodach modern - wynik? vice Mistrzostwo Świata.
  • W roku 2009 nie dają żadnych szans krajowej i międzynarodowej konkurencji, sięgają po tytuł Mistrzów Świata mini formacji i formacji modern.
  • Rok 2010 - po przebudowie zespołu wynikającą z odejścia części grupy do starszej kategorii wiekowej - stanowią jeden z najsilniejszych ośrodków tanecznych w Polsce, mini formacja Mistrzem Polski disco dance, vice Mistrzem modern.
  • W latach 2012-2014 laureaci Złotego Aplauzu podczas Międzynarodowego Festiwalu piosenki i Tańca w Koninie.
  • W roku 2014 sięgają po kilka tytułów Mistrzów Polski.
  • W latach 2015-2016 zdobywają trzykrotnie Złoty Aplauz w Koninie oraz kilkadziesiąt tytułów Mistrzów Polski jazz nad modern dance.

Trenerzy prowadzący/choreografowie:

Ada Patłaszyńska, Igor Leonik, Joanna Piotrowicz, Maria Zajdler, Anna Wielogórska  oraz konsultanci krajowi i zagraniczni.

Grupa o charakterze "zamkniętym" - możliwość dołączenia do grupy, wyłącznie po przesłuchaniach. Masz doświadczenie taneczne? spróbuj swoich sił w RDC - tu na prawdę uczą jak tańczyć, a nie tylko tańczyć.biuro@reliese.pl     694-430-720

Uczymy w Warszawie, Otwocku, Józefowie i innych miejscowościach. Tagi: taniec nowoczesny Warszawa, nauka tańca Warszawa, lekcje tańca Warszawa, szkoła tańca Warszawa, kurs tańca Warszawa.

Polityka prywatności
DO GÓRY