AKADEMIA TAŃCA RELIESE

Kochamy taniec, tworzymy mistrzów. Od 25 lat szkolimy pewnych
siebie i świadomych tancerzy, którzy osiągają spektakularne sukcesy w życiu i na parkiecie.

Reliese Team Junior one

Formacja RELIESE TEAM JUNIOR ONE to grupa niebywale uzdolnionych tancerzy, którzy na swoim koncie mają wszystko, co na wiek juniorów mogli zdobyć. Grupa o charakterze "zamkniętym" - aby dołączyć do grupy, należy przejść przesłuchania.

  • Mistrzowie Polski Disco Dance 2008, 2009, Mistrzowie Europy i Świata`2009.
  • W grudniu 2008 po raz pierwszy biorą udział w zawodach modern - wynik? vice Mistrzostwo Świata.
  • W roku 2009 nie dają żadnych szans krajowej i międzynarodowej konkurencji, sięgają po tytuł Mistrzów Świata mini formacji i formacji modern.
  • Rok 2010 - po przebudowie zespołu wynikającą z odejścia części grupy do starszej kategorii wiekowej - stanowią jeden z najsilniejszych ośrodków tanecznych w Polsce, mini formacja Mistrzem Polski disco dance, vice Mistrzem modern.
  • W latach 2012-2014 laureaci Złotego Aplauzu podczas Międzynarodowego Festiwalu piosenki i Tańca w Koninie.
  • W roku 2014 sięgają po kilka tytułów Mistrzów Polski.
  • W latach 2015-2016 zdobywają trzykrotnie Złoty Aplauz w Koninie oraz kilkadziesiąt tytułów Mistrzów Polski jazz nad modern dance.

Trenerzy prowadzący/choreografowie:

Ada Patłaszyńska, Igor Leonik, Joanna Piotrowicz, Maria Zajdler, Anna Wielogórska  oraz konsultanci krajowi i zagraniczni.

Grupa o charakterze "zamkniętym" - możliwość dołączenia do grupy, wyłącznie po przesłuchaniach. Masz doświadczenie taneczne? spróbuj swoich sił w RDC - tu na prawdę uczą jak tańczyć, a nie tylko tańczyć.biuro@reliese.pl     694-430-720

Uczymy w Warszawie, Otwocku, Józefowie, Mińsku Mazowieckim i innych miejscowościach. Tagi: taniec nowoczesny Warszawa, nauka tańca Warszawa, lekcje tańca Warszawa, szkoła tańca Warszawa.

Polityka prywatności
DO GÓRY