AKADEMIA TAŃCA RELIESE

Kochamy taniec, tworzymy mistrzów. Od 25 lat szkolimy pewnych
siebie i świadomych tancerzy, którzy osiągają spektakularne sukcesy w życiu i na parkiecie.

Reliese Team Kids

Formacja RELIESE TEAM KIDS powołana została do życia w 2008 roku przez Studio Tańca DUET. Trenerem prowadzącym zostaje Katarzyna Macherska. Już po kilku miesiącach działalności zdobywa swoje pierwsze - na tamtą chwilę niewyobrażalne - sukcesy.

Podczas Mistrzostw Polski Disco Dance`2009 zespół zdobywa nominację do Reprezentacji Polski i wyjeżdża na Mistrzostwa Świata do Ostravy. W listopadzie tego samego roku nasi młodzi tancerze wygrywają Otwarte Mistrzostwa Polski we Wrocławiu.

Grupę współprowadzona przez Leszka Cichockiego w roku 2010 zdobywa tytuł vice Mistrzów Polski, a mini formacja historyczny sukces - finał Mistrzostw Świata mini formacji. Czarek Wąsik sięga po tytuł Mistrza Polski. Od wakacji 2010 tancerze pracują również w technikach modern i jazz dance, zdobywając rokrocznie topowe miejsca na Mistrzostwach Polski oraz Świata.

Trenerami zespołu Reliese Team Kids są: Joanna Piotrowicz, Aleksandra Maliszewska, Dominika Zielińska.

Grupa o charakterze "zamkniętym" - możliwość dołączenia do grupy, wyłącznie po przesłuchaniach. Masz doświadczenie taneczne? spróbuj swoich sił w RDC - tu na prawdę uczą jak tańczyć, a nie tylko tańczyć.biuro@reliese.pl     694-430-720

Uczymy w Warszawie, Otwocku, Józefowie, Mińsku Mazowieckim i innych miejscowościach. Tagi: taniec nowoczesny Warszawa, nauka tańca Warszawa, lekcje tańca Warszawa, szkoła tańca Warszawa.

Polityka prywatności
DO GÓRY