OBOZY LETNIE I ZIMOWE

To niepowtarzalna okazja by wzbogacić warsztat taneczny
oraz poznać choreografów z całego świata.

Nasze obozy

Zapraszamy na naszą stronę www.reliese.pl/obozy

Znajdziesz tam wszystkie potrzebe informacje i dokumenty na temat
Summer Dance Camp'19

***

Proponowane przez nas szkolenia taneczne to dla wszystkich osób, którzy rozpoczęli z nami współpracę, pierwszy poważny etap przygotowań do rozpoczęcia zajęć w grupach zaawansowanych. Na szkoleniach będziemy pracować nad kondycją i wytrzymałością. Zajęcia prowadzone będą przez instruktorów Akademii Tańca RELIESE oraz zaproszonych szkoleniowców. 


Codziennie minimum 3 treningi - 4,5 godziny zajęć z możliwością zwiększenia, a dla najmłodszych program dopasowany do wieku i zainteresowań. Dla formacji ilość zajęć nie jest ograniczona. Jako jedyna Akademia Tańca w Polsce dbamy również o rozwój mentalny oraz przygotowanie sportowe! Warsztaty oraz treningi przygotują tancerzy do niejednokrotnie stresującej rywalizacji na arenie krajowej i międzynarodowej - przed nami kolejne wyzwania rozwojowe!

Kto pojechał z nami raz, wie jak może zmienić się podejście do tańca! Obejrzyj film z letniej edycji obozu i poczuj te emocje! Zapraszamy!biuro@reliese.pl     694-430-720

Uczymy w Warszawie, Otwocku, Józefowie, Mińsku Mazowieckim i innych miejscowościach. Tagi: taniec nowoczesny Warszawa, nauka tańca Warszawa, lekcje tańca Warszawa, szkoła tańca Warszawa.

Polityka prywatności
DO GÓRY