AKADEMIA TAŃCA RELIESE

Kochamy taniec, tworzymy mistrzów. Od 25 lat szkolimy pewnych
siebie i świadomych tancerzy, którzy osiągają spektakularne sukcesy w życiu i na parkiecie.

Konsultanci

PIOTR GALIŃSKI

Wybitny polski choreograf, jego opracowania sceniczne dla naszego Studia zawsze zdobywały tytuły mistrzowskie. Konsultant, choreograf wielu najlepszych polskich zespołów tanecznych.

"Ojciec" polskiego tańca nowoczesnego, Juror programu "Taniec z Gwiazdami". Choreograf polskiej wersji musicalu CHICAGO, który od kilku lat nieprzerwanie zbiera komplety publiczności w Teatrze KOMEDIA w Warszawie.

Choreografie Pana Piotra dla naszych Zespołów tanecznych zawsze odnosiły sukces. To dzięki niemu Formacja RELIESE stawała na podium w kategorii Dance Show zdobywając tytuły Mistrzów Polski. Konsultant otwockiej formacji RELIESE, który w wolnych chwilach zaszczyca nas swoją obecnością zarówno na sali treningowej, jak i podczas imprez organizowanych przez nasze Studio.

Piotr Galiński wielokrotnie gości na naszych cyklicznych imprezach tanecznych DUET DANCE FESTIVAL oraz World Dance Week. Zajęcia z Panem Piotrem to "kopalnia" wiedzy tanecznej, zarówno dla młodzieży jak i dla trenerów.

HOPE MAIMANI

Niezwykle utalentowany tancerz i choreograf z Republiki Południowej Afryki pracujący m.in. w Szwajcarii, Niemczech, Hong Kongu, Nowej Zelandii czy Francji. Od niedawna współpracuje z formacjami mistrzowskimi RELIESE.biuro@reliese.pl     694-430-720

Uczymy w Warszawie, Otwocku, Józefowie, Mińsku Mazowieckim i innych miejscowościach. Tagi: taniec nowoczesny Warszawa, nauka tańca Warszawa, lekcje tańca Warszawa, szkoła tańca Warszawa.

Polityka prywatności
DO GÓRY