AKADEMIA TAŃCA RELIESE

Kochamy taniec, tworzymy mistrzów. Od 25 lat szkolimy pewnych
siebie i świadomych tancerzy, którzy osiągają spektakularne sukcesy w życiu i na parkiecie.

Aneta Bury

Studentka tańca na uczelni „The University of the Arts” w Philadelphii, USA   (4 najlepsza uczelnia taneczna w Stanach Zjednoczonych według rankingu magazynu Collage w 2016 roku) oraz absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Z tańcem związana od 4 roku życia. Wielokrotna Mistrzyni Polski w kategoriach jazz dance i modern. Medalistka Mistrzostw Europy i Świata w 4 stylach tanecznych (jazz, modern, street dance show, disco dance).

Wielokrotnie występowała na deskach teatrów „NYU Skirball” w Nowym Yorku oraz „Merriam Theatre” i „Fringe Arts” w Philadelphii. Nauczyciel i szkoleniowiec w Polsce i w Stanach Zjednoczonych. Choreograf spektaklu „Cyganeria” wystawianego w Centrum Inicjatyw Artystycznych we Wrocławiu.

Stale poszerza horyzonty, szkoląc się na warsztatach w Nowym Yorku, Los Angeles, Philadelphii, Londynie i w Polsce pod okiem sławnych choreografów, takich jak: Mia Michaels, Mandy Moore, Teddy Forance, Tokyo, Joey Arrigo oraz wielu innych.

Niesamowicie energetyczna, ciepła i pozytywnie uzależniona od tańca. Stara się zawsze przekraczać granice, gdyż nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.biuro@reliese.pl     694-430-720

Uczymy w Warszawie, Otwocku, Józefowie i innych miejscowościach. Tagi: taniec nowoczesny Warszawa, nauka tańca Warszawa, lekcje tańca Warszawa, szkoła tańca Warszawa, kurs tańca Warszawa.

Polityka prywatności
DO GÓRY