OFERTA ZAJĘĆ TANECZNYCH

Nie tylko nauczymy Cię tańczyć i pozwolimy się świetnie bawić.
Sprawimy, że staniesz się lepszą wersją samej/samego siebie!

Grupy mistrzowskie RELIESE

Jeśli Twoją mocną stroną jest taniec i chciałbyś reprezentować Polskę podczas Mistrzostw Świata organizowanych na wszystkich kontynentach, a przy tym interesuje Cię kariera w mediach to grupy RELIESE są dla Ciebie!

RELIESE to elitarne i najbardziej zaawansowane zespoły naszej Akademii, nazywane też grupami mistrzowskimi.  Porównując do świata piłkarskiego, regularnie biorą udział w lidze mistrzów i regularnie odnoszą w niej sukcesy.

Trenują w nich wielokrotni mistrzowie Polski, Europy i Świata oraz osoby aspirujące do tych tytułów. Zajęcia odbywają się kilka razy w tygodniu i składają się z różnych technik tanecznych oraz zajęć teatralnych.Tancerze RELIESE poza regularnym udziałem w najważniejszych zawodach, biorą udział w wydarzeniach kulturalnych i występują w programach telewizyjnych. Większość z nich posiada licencje krajowych i międzynarodowych federacji tanecznych, a część także licencje sędziowskie Polskiej Federacji Tańca oraz International Dance Organization.

Organizujemy cykliczne obozy, podczas których grupy mistrzowskie rozwijają nie tylko aspekty taneczne, ale także mentalne i wizerunkowe. Nad prawidłowym rozwojem naszych podopiecznych czuwa międzynarodowa kadra choreografów, specjaliści od wizerunku, dietetyk, psycholog sportowy oraz fotografowie i filmowcy.

Wielodziedzinowy rozwój pozwoli Ci stać się najlepszą wersją siebie i odkryć w sobie wiele talentów. Po zakończeniu kariery tanecznej wszystkie umiejętności pozostaną – gwarantujemy, że z powodzeniem wykorzystasz je w dalszym życiu, na płaszczyźnie zawodowej i rodzinnej. Nie mówiąc już o wielu wspaniałych ludziach, których poznasz na swojej drodze.Czeka na Ciebie dużo adrenaliny i zabawy, ale i sporo pracy. Wszystkie trudy wynagrodzi jednak słuchanie Mazurka Dąbrowskiego stojąc na najwyższym podium mistrzowskim. Po zakończeniu kariery tancerza jeśli zechcesz to mamy dla Ciebie ofertę pracy w naszej Akademii. Jeśli będzie to Twoja droga życiowa to zaprosimy Cię do współpracy biznesowej. Próżno szukać takiej ścieżki rozwoju na rynku – to opracowana autorska ścieżka kariery i rozwoju od początkującego tancerza do wspólnika. A to co najważniejsze… mamy to na papierze!

Pierwszym krokiem, aby dostać się do RELIESE jest casting. Nie jest łatwo, ale jesteśmy przekonani, że będziesz pod ogromny wrażeniem. A Twoi znajomi? No cóż, nie każdy może być mistrzem!

Ofertę kierujemy do osób z dużym doświadczeniem tanecznym. Chcesz do nas dołączyć? Zadzwoń jeszcze dziś i weź udział w castingu!biuro@reliese.pl     694-430-720

Uczymy w Warszawie, Otwocku, Józefowie, Mińsku Mazowieckim i innych miejscowościach. Tagi: taniec nowoczesny Warszawa, nauka tańca Warszawa, lekcje tańca Warszawa, szkoła tańca Warszawa.

Polityka prywatności
DO GÓRY