LUDZIE

Poznaj nasz zespół! Prawdziwą sztuką jest zebrać gromadę ludzi z pasją.
Zapraszamy na zajęcia!

Anna Jurkowska

Już od najmłodszych lat rozpierała ją energia, swoją przygodę z tańcem zaczęła jako 5-letnia dziewczynka w Domu Kultury, trenując w zespołach mamy. Przez następne 13 lat trenowała u najlepszych instruktorów polskich i zagranicznych. By rozwijać się wszechstronnie w wieku 11 lat zajęła się tańcem nowoczesnym.

Trenując pod okiem Augustina Egurolli zdobyła wiele zasłużonych tytułów. Obecnie tańczy w grupie Fama w Akademii Tańca Reliese i studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. W atmosferze świetnej zabawy przekazuje tajniki wiedzy tanecznej, stale doskonali się w różnych technikach tanecznych w tym w disco dance, jazz dance oraz modern.

Jest zrzeszona w Polskiej Federacji Tańca oraz Międzynarodowej Organizacji IDO. Od roku 2000 czynnie bierze udział w zawodach tanecznych w Polsce oraz Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata. Wraz z formacją Reliese Dance Company w 2013 r. zdobyła tytuł mistrzyni Świata w jazz dance.biuro@reliese.pl     694-430-720

Uczymy w Warszawie, Otwocku, Józefowie i innych miejscowościach. Tagi: taniec nowoczesny Warszawa, nauka tańca Warszawa, lekcje tańca Warszawa, szkoła tańca Warszawa, kurs tańca Warszawa.

Polityka prywatności
DO GÓRY