LUDZIE

Poznaj nasz zespół! Prawdziwą sztuką jest zebrać gromadę ludzi z pasją.
Zapraszamy na zajęcia!

Anna Grzmiączka

Tancerka, instruktor tańca, pedagog i nauczyciel. Członek zwyczajny Polskiej Federacji Tańca.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 9 lat w Modlinie Twierdzy. Od początku wyróżniała się w grupie, dążyła do jasno wyznaczonych celów, szybko awansowała do grup zaawansowanych i turniejowych. W latach 1998-2014 czynnie brała udział w Mistrzostwach Polski, Europy i Świata niejednokrotnie zdobywając złoty medal.

Prace z dziećmi rozpoczęła w 2004 roku i właściwie kierowana przez Małgorzatę Szulc szybko odnalazła się w roli instruktora. Nie wyobraża sobie życia bez tańca, bez emocji które towarzyszą wyjazdom i turniejom.  Uwielbia prace z dziećmi, na zajęciach jest wymagająca i konsekwentna dzięki czemu jej wychowankowie osiągają wysokie wyniki. Na zajęciach z Ania panuje miła i przyjazna atmosfera, wsparta żartem i przeświadczeniem, ze przede wszystkim ma to być dobra zabawa.biuro@reliese.pl     694-430-720

Uczymy w Warszawie, Otwocku, Józefowie i innych miejscowościach. Tagi: taniec nowoczesny Warszawa, nauka tańca Warszawa, lekcje tańca Warszawa, szkoła tańca Warszawa, kurs tańca Warszawa.

Polityka prywatności
DO GÓRY