OFERTA ZAJĘĆ TANECZNYCH

Nie tylko nauczymy Cię tańczyć i pozwolimy się świetnie bawić.
Sprawimy, że staniesz się lepszą wersją samej/samego siebie!

MIX solo dla Pań

Chciałabyś odkryć siebie na nowo? Stać się jeszcze bardziej kobieca? Poruszać się z gracją nawet w wysokich szpilkach? Przełamać granice i obudzić w sobie uśpione możliwości i pragnienia? Rozwinąć mowę ciała? A może po prostu szukasz pomysłu na aktywny wypoczynek i możliwość oderwania się od codziennej pracy? Uwaga! Tylko dla kobiet!

Stworzyliśmy zajęcia, podczas których będziemy angażować nie tylko ciało, ale także umysł. Zabierzemy Cię do świata emocji, pragnień, piękna, wdzięku i namiętności. Pozwolimy Ci się odprężyć, by za chwilę rozpocząć prawdziwe show z Tobą w roli głównej. W trakcie nauki choreografii rozkręcisz się na dobre, uelastycznisz ciało i rozwiniesz umiejętność swobodnego poruszania się w rytym muzyki. Kiedy to będziemy mieć za sobą, przejdziemy do treningów na wysokich obcasach, by jeszcze bardziej podkreślić Twoją kobiecość i pozwolić Ci się poczuć tak dobrze, jak nie czułaś się od lat.

W atmosferze dobrej zabawy poznasz najatrakcyjniejsze aspekty tańców latynoamerykańskich, jazzowych, pop i disco. Pomieszamy dobrą zabawę, naukę choreografii, rozwijanie własnej seksualności z kształtowaniem zgrabnej, wysportowanej sylwetki. A to wszystko przy fantastycznej, porywającej muzyce, w sposób dający swobodę i niezależność od partnera. Żadnych granic! Tylko Ty, muzyka, emocje i dużo ruchu!

Każdy z proponowanych stylów pozwoli Ci na wyrażenie odmiennych emocji i nastrojów - od porywczości i powagi w hiszpańskim paso doble, miłości i namiętności w kubańskiej rumbie, czy flirt i zabawę w brazylijskiej sambie, kubańskiej cha-cha aż po czystą radość we wszelkich odmianach disco.

Wszystko, czego nauczysz się w Akademii Tańca RELIESE pozostanie z Tobą nawet po zakończeniu zajęć. Szybko odkryjesz, że Twój sposób poruszania się jest znacznie bardziej kobiecy, ciało bardziej wiotkie, a kondycja po prostu dużo lepsza. Gracja, wdzięk i pełne podziwu spojrzenia. Tak, spojrzenia na Ciebie! Brzmi dobrze, prawda? Wystarczy znaleźć w sobie siłę, by wstać z kanapy!

Ofertę kierujemy do Kobiet, które zaczynają swoją przygodę z tańcem oraz do tych, które już tańczyły. Chcesz do nas dołączyć? Zadzwoń jeszcze dziś! Umówmy się na rozmowę o niezwykłej przygodzie, która może zmienić Twoje życie!biuro@reliese.pl     694-430-720

Uczymy w Warszawie, Otwocku, Józefowie, Mińsku Mazowieckim i innych miejscowościach. Tagi: taniec nowoczesny Warszawa, nauka tańca Warszawa, lekcje tańca Warszawa, szkoła tańca Warszawa.

Polityka prywatności
DO GÓRY