OFERTA ZAJĘĆ TANECZNYCH

Nie tylko nauczymy Cię tańczyć i pozwolimy się świetnie bawić.
Sprawimy, że staniesz się lepszą wersją samej/samego siebie!

Fuzja stylów - dorośli

Jesteś wrażliwy. Obserwujesz świat i dochodzisz do wniosku, że globalizacja za bardzo się rozpędziła? Wszystko wszędzie jest niemal takie samo, wszyscy powielają schematy, otaczają nas wszechobecne zasady, reguły, ograniczenia? Ludzie coraz rzadziej są dla siebie ludźmi, a Ty czujesz, że życie staje się przez to gorsze? Chciałbyś zrobić coś po swojemu?  Złamać te zasady? Pokazać światu, że można inaczej? Zrobić przy tym coś dla siebie?

Właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy zajęcia o nazwie, która nie bez powodu kojarzy się z fizyką. W fizyce fuzja oznacza połączenie dwóch elementów atomów w jeden, wytwarzając przy tym energię. Na naszych zajęciach jest podobnie z tym, że aby uzyskać energię łączymy style taneczne i ludzi. Mieszamy je do woli – tak jak chcemy i jak odczuwamy. Bo każdy z nas jest indywidualnością, która nie chce zamykać się w ramach zasad i konwenansów.

Damy Ci możliwość wyjścia poza standardy, przy jednoczesnym rozwoju ducha i ciała. W Akademii Tańca RELIESE poznasz kizombę –  niezwykle popularny, zmysłowy taniec ludowy z Angoli, gdzie romantyczna nuta przeplata się z rytmami afrykańskimi. Spróbujesz bachaty, czyli „gorzkiej muzyki” z Dominikany, którą mimo nostalgicznego nastroju tańczy się w różnych tempach, także bardzo szybkim. Zatańczysz w dużej bliskości z partnerem, nauczysz się niezwykle sensualnie poruszać, ale będziesz mieć dużo miejsca na improwizację. Nie zabraknie też czegoś bardziej znanego w Polsce czyli hip-hopu i latino. Prawda, że można z tego zrobić niezły koktajl?

W trakcie zajęć panuje swobodna atmosfera, a już po kilku z nich wypracujesz swój własny, unikalny styl taneczny. Zyskasz pewność siebie i dużo wewnętrznej radości. Przy okazji zadbasz o zdrową sylwetkę, właściwą postawę, koordynację ruchową i kondycję. Bez problemu poradzisz sobie na każdej imprezie, na której pojawią się elementy taneczne. A współpraca z ludźmi, nauka choreografii i walka z własnymi słabościami spowodują dodatkowo, że staniesz się po prostu lepszą wersją siebie – co będzie można wykorzystać nie tylko na parkiecie, ale też w życiu.

Ofertę kierujemy do osób, które zaczynają swoją przygodę z tańcem oraz do tych, które już tańczyły. Chcesz do nas dołączyć? Zadzwoń jeszcze dziś! Umówmy się na rozmowę o niezwykłej przygodzie, która może zmienić Twoje życie!biuro@reliese.pl     694-430-720

Uczymy w Warszawie, Otwocku, Józefowie, Mińsku Mazowieckim i innych miejscowościach. Tagi: taniec nowoczesny Warszawa, nauka tańca Warszawa, lekcje tańca Warszawa, szkoła tańca Warszawa.

Polityka prywatności
DO GÓRY