OFERTA ZAJĘĆ TANECZNYCH

Nie tylko nauczymy Cię tańczyć i pozwolimy się świetnie bawić.
Sprawimy, że staniesz się lepszą wersją samej/samego siebie!

Cheerleading

Interesujesz się sportem? Podczas Olimpiady kręci Ci się w oku łezka, kiedy słyszysz Mazurka Dąbrowskiego? Widzisz się wtedy na podium i rozmyślasz o swojej drodze życia, ale blokuje Cię fakt, że tak samo jak sport – lub nawet bardziej – kochasz taniec?

No to mamy dla Ciebie ważną wiadomość: koniec ograniczeń! Powitajmy cheerleading, czyli nową dyscyplinę olimpijską! Tak, chodzi o te olimpiady, które oglądamy w telewizji, podczas których występują piłkarze, lekkoatleci, triathloniści i cała reszta sportowej elity. Od teraz wśród nich znajdują się także tancerze cheer!Cheerleading jako dyscyplina olimpijska to odpowiedź Międzynarodowej Komisji Olimpijskiej na potrzeby wszystkich sportowców, dla których artyzm tańca jest co najmniej tak samo ważny jak dotychczas znany nam sport.

Styl został zapoczątkowany w USA ponad 100 lat temu, ale do dziś występy grup wyposażonych w pompony i inne akcesoria robią furorę na całym świecie, bez względu na to, czy są to występy przed amerykańskim Super Bowl, czy meczem koszykarzy w lokalnym liceum. Cheerleading to dynamiczne i szalenie widowiskowe choreografie będące połączeniem elementów gimnastyki, tańca i akrobatyki. Przeznaczone są głównie dla dziewcząt, ale do grup zapraszamy także chłopców.

Udział w zajęciach to możliwość uzyskania unikalnych kompetencji – nie tylko taneczno-akrobatycznych, ale także sportowych – hartu ducha, rywalizacji fair play i pracy zespołowej. Połączenie rozwoju sfer duszy i cała pozwoli Ci stać się najlepszą wersją siebie i odkryć w sobie talenty, o których dotychczas nie miałeś pojęcia. Nawet jeśli w przyszłości wybierzesz inną drogę życia niż taniec, charakter i umiejętności pozostaną – gwarantujemy, że z powodzeniem wykorzystasz je w dalszym życiu, na płaszczyźnie zawodowej i rodzinnej.

Zajęcia wymagają sportowego zacięcia, dużej sprawności fizycznej i wytrwałości, ale finalny efekt w postaci występu grupy prezentującej w tańcu najbardziej skomplikowane figury jest oszałamiający. W Akademii Tańca RELIESE zapewnimy Ci warunki rozwoju pozwalające nie tylko na rywalizację z najlepszymi podczas zawodów, ale także aplikowanie – bez kompleksów – do reprezentacji Polski.

Jeśli lubisz być w centrum wydarzeń, nie obca jest Ci ciężka praca i marzysz o występach na zawodach tanecznych różnych szczebli, docelowo na olimpiadzie, a przede wszystkim chcesz zostać najlepszą wersją siebie - te zajęcia są dla Ciebie!

Ofertę kierujemy do osób, które już tańczyły. Chcesz do nas dołączyć? Zadzwoń jeszcze dziś! Umówmy się na rozmowę o niezwykłej przygodzie, która może zmienić Twoje życie!biuro@reliese.pl     694-430-720

Uczymy w Warszawie, Otwocku, Józefowie, Mińsku Mazowieckim i innych miejscowościach. Tagi: taniec nowoczesny Warszawa, nauka tańca Warszawa, lekcje tańca Warszawa, szkoła tańca Warszawa.

Polityka prywatności
DO GÓRY