OFERTA ZAJĘĆ TANECZNYCH

Nie tylko nauczymy Cię tańczyć i pozwolimy się świetnie bawić.
Sprawimy, że staniesz się lepszą wersją samej/samego siebie!

Disco Dance

She's a maniac, maniac on the floor!
And she's dancing like she's never danced before!

Kojarzysz tę piosenkę grupy Flashdance? Pamiętasz lata 80-te? Tak, to zdecydowanie  najlepszy okres dla rozwoju muzyki i tańca dyskotekowego czyli disco dance! Jeśli podczas słuchania utworów Madonny, Michaela Jacksona czy  Tiny Turner Twoja noga w jakiś przedziwny sposób sama zaczyna się poruszać, to jest spora szansa, że ten styl jest dla Ciebie!

Nie bez powodu większość najnowszych hitów będących w TOP10 największych muzycznych list przebojów to w dużej mierze przeróbki tego, co powstało właśnie w latach 1980-1990 ;-)Taniec disco dance to połączenie różnych technik i szalona dawka pozytywnej energii. Styl charakteryzuje się szybkim przemieszczaniem się po parkiecie, energicznymi wymachami, skokami szpagatowymi i piruetami. To eksplozja kroków, radości i uśmiechu. Zdecydowanie najbardziej dynamiczny i efektowny styl ze wszystkich. Jeśli chcesz o wszystkim zapomnieć i  świetnie bawić to chyba trudno będzie znaleźć coś lepszego.

Disco można tańczyć indywidualnie, w parach (co zdarza się najczęściej), ale także w grupach i formacjach, co jest szczególnie widowiskowe. Poza przepisami tanecznymi ogranicza nas przecież tylko wyobraźnia! Chcesz poczuć jak to jest robić wyskok ze szpagatem w formacji 24-osobowej? Nie czekaj! W Akademii Tańca RELIESE zapewnimy Ci warunki do rozwoju wszystkich elementów niezbędnych do osiągnięcia przez Ciebie oczekiwanego poziomu technicznego. Od Ciebie wymagamy tylko zaangażowania, determinacji i silnych rąk, bo w tym stylu, wbrew pozorom, będą Ci potrzebne.

Nauka stylu doskonale sprawdzi się podczas wszelkich imprez towarzyskich, na których obecny jest taniec. „Wolnego” potrafi zatańczyć prawie każdy. Ale takiej petardy, jaką zaprezentujesz po naszych zajęciach – z całą pewnością nie!biuro@reliese.pl     694-430-720

Uczymy w Warszawie, Otwocku, Józefowie, Mińsku Mazowieckim i innych miejscowościach. Tagi: taniec nowoczesny Warszawa, nauka tańca Warszawa, lekcje tańca Warszawa, szkoła tańca Warszawa.

Polityka prywatności
DO GÓRY