OFERTA ZAJĘĆ TANECZNYCH

Nie tylko nauczymy Cię tańczyć i pozwolimy się świetnie bawić.
Sprawimy, że staniesz się lepszą wersją samej/samego siebie!

Taniec Towarzyski

Lubisz słuchać muzyki, ale na imprezach więcej czasu spędzasz przy stole niż na parkiecie, zazdrośnie zerkając na świetnie bawiących się znajomych? Pomożemy Ci to zmienić, nawet jeśli wcześniej nie miałeś kontaktu z tańcem! A jeśli miałeś – udoskonalić to, co już potrafisz.

Mówi się, że optymista to ktoś, kogo zdaniem krok w tył zaraz po zrobieniu kroku naprzód to nie katastrofa, lecz cha-cha. Zgadzamy się z tym! Wystarczy odrobina pozytywnej energii i determinacji, a da się rozruszać najbardziej oporną osobę. Pewnie nie każda z nich trafi do tańca z gwiazdami, ale z całą pewnością będzie mogła swobodnie poruszać się w trakcie wszelkich imprez z elementami tańca.

Taniec towarzyski w Akademii Tańca RELIESE to nie tylko nauka kroków tanecznych, ale przede wszystkim niezapomniana, wielokulturowa podróż po światowych stolicach tańca – Hawana, Wiedeń, Buenos Aires, Cleveland czy Rio de Janeiro. Pomożemy Ci poczuć energię tych miejsc, stylów, muzyki i osób. Na własnej skórze przekonasz się jakich emocji dostarcza gorąca, kubańska cha-cha, dostojny wirujący wiedeński walc czy amerykański, energetyczny rock&roll, namiętna salsa, czy uwodzicielskie tango. Na pewno kojarzysz piosenki Vaya Con Dios, Marca Anthonego, Electric Light Orchestra, nie mówiąc już o Elvisie Presleyu czy utworach Johanna Straussa. Chce się tańczyć? Oj tak!

Zapewniamy, że po naszych zajęciach, podpieranie ścian na imprezach pozostanie tylko wspomnieniem. Będziesz mógł bawić się jak nigdy dotąd i przy okazji poznawać nowych ludzi. Na nowo poznasz też siebie samego i przezwyciężysz własne lęki, a dawkę zdrowego ruchu uzyskasz przy okazji.

Zajęcia tańca towarzyskiego obejmują tańce standardowe (wspomniany walc, ale także tango czy foxtrot), latynoamerykańskie (cha-cha, samba, rumba, jive, passo doble) oraz użytkowe, czyli przede wszystkim rock&roll czy salsa. Kiedy już je poznasz, sam wybierzesz, w którym czujesz się najlepiej oraz czy chcesz go rozwijać.

Nie lubimy się chwalić, ale to wydaje nam się istotne – w RELIESE każdy instruktor ma na swoim koncie co najmniej jeden tytuł Mistrza Polski, a często Świata. Wielu z nich to jeszcze nie tak dawno czynni tancerze tańca towarzyskiego, ekipa która na tanecznym parkiecie zostawiła wiele potu i serca.

Ofertę kierujemy do osób, które zaczynają swoją przygodę z tańcem oraz do tych, które już tańczyły. Chcesz do nas dołączyć? Zadzwoń jeszcze dziś! Umówmy się na rozmowę o niezwykłej przygodzie, która może zmienić Twoje życie!biuro@reliese.pl     694-430-720

Uczymy w Warszawie, Otwocku, Józefowie, Mińsku Mazowieckim i innych miejscowościach. Tagi: taniec nowoczesny Warszawa, nauka tańca Warszawa, lekcje tańca Warszawa, szkoła tańca Warszawa.

Polityka prywatności
DO GÓRY