OFERTA ZAJĘĆ TANECZNYCH

Nie tylko nauczymy Cię tańczyć i pozwolimy się świetnie bawić.
Sprawimy, że staniesz się lepszą wersją samej/samego siebie!

POP Jazz

Oglądając występy tancerzy pop jazz szybko możemy zorientować się, że każdy z nich opowiada historię. Czasami o złamanym sercu, innym razem o niezwykłym szczęściu. Choć częściej to pierwsze, bo to doskonały obszar dla osób wrażliwych, które poza chęcią rozwijania samej techniki tańca, chciałyby ją połączyć je z grą aktorską i ekspresją.

Na zajęciach łączymy najlepsze cechy tańca jazzowego i pop. Dzięki temu możemy pozwolić sobie na nieco swobodniejsze poruszanie się niż ma to miejsce w samym jazzie, jednocześnie nie zatracając jego piękna, delikatności i gracji. Czyli tańczymy jazz przyprawiony popem.Taniec jazzowy zawiera wiele elementów technicznych, skoków, obrotów, piruetów, dlatego wymaga sporych umiejętności technicznych. W Akademii Tańca RELIESE poznasz piękno obrotów w różnych kombinacjach, dowiesz się czym są zejścia i wstawanie przez palce, wymachy, skoki, piruety czy ruch z centrum ciała. Nie będzie łatwo, ale gwarantujemy, że efekty są bardzo widowiskowe. To dlatego ten styl przyciąga coraz więcej pasjonatów.

Tym bardziej, że można go tańczyć indywidualnie, jak i tworząc efektowne układy z udziałem wielu osób. Przełamanie jazzu popem pozwala nam dodatkowo tworzyć choreografie z wykorzystaniem aktualnych hitów muzycznych.

Jeśli w przyszłości wybierzesz inny styl tańca, szybko odkryjesz, że pop jazz był bardzo dobrym pomysłem na rozpoczęcie tanecznej przygody. Zajęcia rozwijają bowiem nie tylko duszę, umysł i ciało, ale także pozwalają na uzyskanie gruntowanego przygotowania technicznego.

Nie lubimy się chwalić, ale to wydaje nam się istotne – w RELIESE każdy instruktor ma na swoim koncie co najmniej jeden tytuł Mistrza Polski, a często Świata.

Ofertę kierujemy do osób, które zaczynają swoją przygodę z tańcem oraz do tych, które już tańczyły. Chcesz do nas dołączyć? Zadzwoń jeszcze dziś! Umówmy się na rozmowę o niezwykłej przygodzie, która może zmienić Twoje życie!biuro@reliese.pl     694-430-720

Uczymy w Warszawie, Otwocku, Józefowie, Mińsku Mazowieckim i innych miejscowościach. Tagi: taniec nowoczesny Warszawa, nauka tańca Warszawa, lekcje tańca Warszawa, szkoła tańca Warszawa.

Polityka prywatności
DO GÓRY