OFERTA ZAJĘĆ TANECZNYCH

Nie tylko nauczymy Cię tańczyć i pozwolimy się świetnie bawić.
Sprawimy, że staniesz się lepszą wersją samej/samego siebie!

Hip Hop/Musical

Marzysz o występach na wielkich scenach, w największych teatrach świata? Uwielbiasz musicale, a jednocześnie ciągnie Cię do hip hop`u? Te zajęcia są dla Ciebie! Uwaga: nowość!

Mieszanka klasycznego musicalu (pamiętasz jeszcze Grease lub Koty?) z hip hopem daje niezwykłe efekty. W USA jak grzyby po deszczu powstają kolejne wielkobudżetowe spektakle w tej konwencji, przyciągające do teatrów setki tysięcy widzów. Przenikanie się stylów to nie tylko nowy sposób na opowiadanie historii i wielkie emocje dla oglądających, ale przede wszystkich wspaniała zabawa dla tańczących. Skąd te emocje? Są trzy zasadnicze powody: po pierwsze - te dwa style choć zupełnie różne, po prostu świetnie do siebie pasują i wzajemnie uzupełniają, po drugie – przejścia i mixy bywają bardzo zaskakujące i wreszcie po trzecie – naszym zdaniem najważniejsze: bo hiphop wnosi zdrowy dystans do (celowo) przerysowywanej konwencji musicali.Na naszych zajęciach nauczymy Cię jak tańczyć, by poczuć się jak Olivia Newton John i John Travolta, a za chwilę poruszać się w rytm utworów Jaya-Z lub Tupaca. Changes? Jasne, najlepiej od teraz! Po tych zajęciach pewnie będziesz zmęczony fizycznie, ale głowę przewietrzysz, bo na nudę nie ma tu miejsca. Gwarantujemy!

Dzięki zajęciom poczujesz klimat hiphopu i wynikający z niego indywidualizm, bunt, ale i radość. Połączymy to dynamiczną choreografią musicalową, dzięki której nauczysz się poruszać w grupie i współpracować z innymi tworząc coraz ciekawsze układy. Występy na scenie rozwijają duszę i umysł - uwrażliwiają na piękno muzyki, gestów, gry aktorskiej, dykcji, poruszania się z gracją i wielu innych nieodzownych elementów kultury wysokiej. Zdrową sylwetkę zyskujesz przy okazji. Brzmi zachęcająco?

Nie lubimy się chwalić, ale to wydaje nam się istotne – w RELIESE każdy instruktor ma na swoim koncie co najmniej jeden tytuł Mistrza Polski, a często Świata.

Ofertę kierujemy do osób, które zaczynają swoją przygodę z tańcem oraz do tych, które już tańczyły. Chcesz do nas dołączyć? Zadzwoń jeszcze dziś! Umówmy się na rozmowę o niezwykłej przygodzie, która może zmienić Twoje życie!biuro@reliese.pl     694-430-720

Uczymy w Warszawie, Otwocku, Józefowie, Mińsku Mazowieckim i innych miejscowościach. Tagi: taniec nowoczesny Warszawa, nauka tańca Warszawa, lekcje tańca Warszawa, szkoła tańca Warszawa.

Polityka prywatności
DO GÓRY