AKTUALNOŚCI

Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w RELIESE!

Nowa szkoła tańca w Mińsku Mazowieckim!

09/09/2019

Dziękujemy, że byliście z nami podczas dnia otwartego Akademii Tańca RELIESE w sobotę, 7 września! Wiedzieliśmy, że Mińsk Mazowiecki kocha taniec, ale nie spodziewaliśmy się, że aż tak bardzo! Odwiedziło nas prawie 700 osób! Tańczyliśmy jednocześnie na 4 salach, ale mimo to nie wszyscy zdążyli wziąc udział w darmowych, pokazowych lekcjach.

Właśnie dlatego organizujemy dogrywkę, czyli drugi dzień otwarty! Zapraszamy w najbliższą sobotę, 14 września w godz. 10-16. Dzieci w wieku 3-6 oraz 7-12 lat zapraszamy w godz. 10:00-12:00. Młodzież w wieku 13-16 oraz 17-20 zapraszamy w godz.12:00-14:00. Zaś dorosłych - w grupach wiekowych 20+, 30+, 40+, 50+ i 60+ w godz. 14:00-16:00.

W RELIESE staramy się bardziej i dajemy więcej, niż oczekujesz. Właśnie dlatego pierwsze zajęcia są u nas zawsze za darmo. Bez żadnych zobowiązań, to Tobie pozostawiamy decyzję, czy z nami zostaniesz! Do zobaczenia w Akademii Tańca RELIESE na 2. piętrze Galerii Partner w Mińsku Mazowieckim, przy ul. Konstytucji 3 Maja 7!

WIĘCEJ O NAS

Nasze zajęcia to nie tylko profesjonalne lekcje tańca, to przede wszystkim spełnianie tanecznych marzeń i zarażanie miłością do tańca! Pomogą w tym nasi wykwalifikowani instruktorzy, a wszystko to w fantastycznej atmosferze, klimatyzowanych salach, z taneczną kawiarenką w pobliżu. Wyróżnia nas doświadczenie (działamy od 1992 roku), ale przede wszystkim naj-szersza oferta zajęć:

Dzieci zapraszamy do grup 3-6 i 7-12 lat. W tej pierwszej wprowadzamy maluchy w świat tańca zaczynając od zajęć ruchowo-muzycznych. Kształtujemy sylwetkę i w radosnej atmosferze uczymy podstaw poprzez zabawę. W drugiej pojawiają się pierwsze choreografie, a także elementy rozciągające i ćwiczenia ogólnorozwojowe. Zajęcia dostosowujemy do możliwości dzieci!

Do młodzieży adresujemy grupy 13-16 oraz powyżej 17 lat. Pracujemy nad techniką, koordynacją, siłą i szybkością. Dbamy też o rozwój osobowości. Możesz zacząć od zera lub kontynuować swoją taneczną przygodę. Najlepsi mają szansę na rywalizację w Mistrzostwach Polski i Świata.

Pamiętamy także o dorosłych. Prowadzimy turniejową grupę 31+. Nasze "mamy" 31+ to aktualne Mistrzynie Polski w kategorii Jazz! Oczywiście są także zajęcia dla mniej zaawansowanych - także tych, którzy dopiero zaczynają. Zajęcia indywidualne, w grupach: dla singli, dla par, dedykowane kobietom, nauka pierwszego tańca weselnego, a także dla mam z dziećmi - u nas nie ma nudy! A co jeśli masz powyżej 60 lat? Zapraszamy na zajęcia mające na celu poprawę ogólnej kondycji, zapewniające miłe spędzenie czasu w gronie osób o podobnych zainteresowaniach. Podsumowując, zapraszamy dorosłych z grup wiekowych 20+, 30+, 40+, 50+ i 60+!


do góry