LUDZIE

Poznaj nasz zespół! Prawdziwą sztuką jest zebrać gromadę ludzi z pasją.
Zapraszamy na zajęcia!

Ivo Bruno Pomorski

Karierę taneczną rozpoczął w 1975 roku, kształcił i doskonalił swoje umiejetniości w kraju oraz poza jego granicami. Będąc 6 lat w Wielkiej Brytanii uzyskał tytuł zawodowy Choreografa Królewskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Tańca (ISTD) i w tym czasie reprezentował WB na międzynarodowych zawodach tanecznych.

W USA przez 6 lat pracował na stanowisku dyrektora Cuncinnati Dance Studiu. W Polsce występowal m. in. jako Juror Castingu do Programu „Got To Dance – Tylko Taniec” emitowany przez TV Polsat. Posiada krajowe i międzynarodowe uprawnienia sędziowskie tańca nowoczesnego i towarzyskiego.

W swoim dorobku artystycznym samodzielnie i jako współtwórca tworzył i uczestniczył w ponad 1000 projektach, spektaklach i etiudach tanecznych w Polsce, W. Brytanii, Niemczech, USA i Nigerii. Pełnił obowiązki członka Prezydium Polskiego Towarzystwa Tanecznego Okręgu Pomorskiego, był szefem Komisji ds. Freestyle Polskiego Zawodowego Stowarzyszenia Tanecznego w Polsce. W Latach 2006 – 2011 dyrektor Artystyczny Dance Vision Academy International. W latach 2009 – 2010 dyrektor projektu „Taniec pod Gwiazdami”, prowadzony dla Ministerstwa Sprawiedliwości RP.

Osobiste sukcesy: 3 krotny Mistrz W. Brytanii Formacji Latynoamerykańskich, 3 krotny Mistrz Come Dancing (Telewizja BBC – UK. London South). Jako trener przygotowywał w latach 2008 – 2010 Mistrzów Pomorza I Kujaw. W latach 2009 – 2010 – 2011 zdobywa 12 krotnie Mistrzostwo Pucharu Polski. W 2010 r. 4 krotnie przygotował Mistrzów Świata IFMD, w 2010 r. zawodowych V-ce Mistrzów Polski PZST Freestyle, w 2011r. V-ce Mistrzów Świata IDO Obecnie , Po powrocie na stale do Polski z USA ,specjalizuje się w: Hip Hop New Style , Musical Dance , prowadzi rowniez dzieciece I dorosle pary tanca towarzyskiego ,Salse , West , East Coast Swing oraz zajmuje się reżyserią sceniczną , teatralna I telewizyjna.biuro@reliese.pl     694-430-720

Uczymy w Warszawie, Otwocku, Józefowie i innych miejscowościach. Tagi: taniec nowoczesny Warszawa, nauka tańca Warszawa, lekcje tańca Warszawa, szkoła tańca Warszawa, kurs tańca Warszawa.

DO GÓRY