LUDZIE

Poznaj nasz zespół! Prawdziwą sztuką jest zebrać gromadę ludzi z pasją.
Zapraszamy na zajęcia!

Sandra Niczyporuk

Tancerka i instruktor. Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 4 lat, jednak na poważnie zaczęła się nim zajmować będąc w szkole baletowej.

Zaczynała od tańca klasycznego przez taniec towarzyski, disco dance, hip hop, commercial, modal underground, jazz i modern. Cały czas szkoląc swój warsztat u najlepszych choreografów i pedagogów z całego świata.

Mimo młodego wieku wielokrotna finalistka mistrzostw Polski, Europy i Świata indywidualnie oraz w grupie. Miała okazje występować na deskach wielu teatrów (m.in w Teatrze Wielkim, Teatrze na Woli i Sali Kongresowej) oraz uczestniczyć w wielu eventach i projektach tanecznych.

Na swoich zajęciach stawia przede wszystkim na rozwój tancerza. Ceni sobie pracowitość dlatego każda minutę zajęć chce wykorzystać na szlifowanie umiejętności tancerza, nawet w formie zabawy u najmłodszych. Mimo tego, ze jest wymagająca, na sali zawsze jest uśmiechnięta i gotowa do pracy.
Zapraszamy na zajęcia do Sandry!biuro@reliese.pl     694-430-720

Uczymy w Warszawie, Otwocku, Józefowie i innych miejscowościach. Tagi: taniec nowoczesny Warszawa, nauka tańca Warszawa, lekcje tańca Warszawa, szkoła tańca Warszawa, kurs tańca Warszawa.

DO GÓRY